Vit4ever L-Glutathion - 750 mg 60 kapslí

799 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Glutathion je tripeptid (protein obsahující síru), který se tvoří v játrech a skládá se z aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Glutathion je nezbytný a lze jej nalézt téměř ve všech buňkách lidského těla. Je také jedním z nejsilnějších antioxidantů těla a chrání buňky a DNA před volnými radikály, a to jak při vnitřních procesech, tak navenek prostřednictvím vnějších vlivů (kouření, sluneční záření, toxiny z prostředí atd.).

 • 60 kapslí, extra vysoká dávka se 750 mg čistého L-glutathionu na kapsli. 
 • Čistý L-glutathion v redukované (neoxidované) formě.
 • Vyrobeno přirozeně fermentací zeleniny.
 • Naše kapsle jsou 100% veganské. 
 • Bez obsahu GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění, kontaminaci a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever L-Glutathion - 750 mg

Glutathion je tripeptid (protein obsahující síru), který se tvoří v játrech a skládá se z aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Často se zde hovoří o atypickém tripeptidu, protože tvorba probíhá nezávisle na biosyntéze proteinu. Glutathion je nezbytný a lze jej nalézt téměř ve všech buňkách lidského těla. Je také jedním z nejsilnějších antioxidantů těla a chrání buňky a DNA před volnými radikály, a to jak při vnitřních procesech (produkce vlastního odpadu v těle), tak navenek prostřednictvím vnějších vlivů (kouření, sluneční záření, toxiny z prostředí atd.). 

Glutathion si tělo jednak vyrábí samo a jednak se vstřebává potravou. Mezi potraviny s vysokým obsahem glutathionu patří libové maso, šunka, ale také ovoce a zeleninu, jako je chřest, avokádo, brambory a vlašské ořechy. Na druhou stranu ryby, mléčné výrobky a pšeničné výrobky obsahují malé množství. Káva, čaj a nealkoholické nápoje jsou zcela bez glutathionu.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • extra vysoká dávka se 750 mg čistého L-glutathionu na kapsli. 
 • Zásoba na 2 měsíce při užívání 1 kapsle denně. 
 • Čistý L-glutathion v redukované (neoxidované) formě.
 • Vyrobeno přirozeně fermentací zeleniny. Redukovaný L-glutathion je bioaktivní forma, díky níž se kapsle L-glutathion obzvláště snadno vstřebávají. 
 • Glutathion je tripeptid (protein obsahující síru), který se tvoří v játrech a skládá se z aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu.
 • Neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky výživy za férový poměr ceny a výkonu. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko.  

Co může vést k nedostatku glutathionu?

Příčiny nedostatku glutathionu se mohou objevit rychleji, jak by si člověk přál. Těžce zde mohou být postiženi především lidé, kteří negativně reagují na oxidační stres, vlivy prostředí nebo obecné vlivy „zvenčí“. Zdroje volných radikálů a chemických vlivů v posledních letech enormně vzrostly. Stres, znečištění životního prostředí, léky, znečištění těžkými kovy, aditiva v potravinách, fyzická a psychická zátěž, kouření, alkohol, různé nemoci atd., to vše mohou být mechanismy, které výrazně snižují hladinu našeho glutathionu a narušují jeho ochrannou funkci. Tomu lze čelit dietou s vysokým obsahem bílkovin nebo dietou, která zahrnuje aminokyseliny glutamovou kyselinu, glycin a cystein. 

Vit4ever L-Glutathion 750 kapslí v detailu

Každé balení L-Glutathionu 750 vám nabízí 60 vysokodávkových kapslí na dobu příjmu 2 měsíce, sestávajících ze 750 mg čistého L-Glutathionu na kapsli. Kromě toho používáme 100% veganský a rostlinný obal kapsle HPMC a zcela se zříkáme škodlivých a sporných plniv a separačních činidel.

Doporučení ke konzumaci : Užívejte 1 kapsli denně půl hodiny před jídlem, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doplněk stravy (NEM) s L-glutathionem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRV *
L-glutathion

750 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: L-glutathion, rostlinný obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.


Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 19.10.2022
přípravek mi byl doporučen na postcovidovou únavu a slabost a řekla bych, že funguje. od doby, co jsem ho začala užívat 1 kapsli denně se cítím už skoro v normálu :-)
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 20.10.2022
Dobrý den, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojená. Přejeme rychlé zotavení :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.