Vit4ever Glycin Pure - 1100 g čistého prášku

639 Kč
Skladem

Glycin je jednou z aminokyselin, základních stavebních bloků proteinů, která má mnoho důležitých funkcí v těle. Glycin je také pro tělo důležitý z hlediska produkce glutathionu, kreatinu, žluči nebo hemoglobinu. Doplňování glycinu může být pro některé lidi výhodné, zejména pokud mají problémy se spánkem, stresovou reakcí, nebo potřebují podpořit zdraví kůže a kloubů.

 • 1,1 kg čistého glycinu bez přísad. 
 • S přibližně 730 porcemi, každá s 1500 mg glycinu. 
 • Jednoduché dávkování díky přiložené odměrce.
 • Glycin je velmi dobře rozpustný ve vodě a má mírně nasládlou chuť.
 • 100% veganský, bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glycin je jednou z aminokyselin, které tvoří proteiny, základní stavební bloky těla. Glycin je také pro tělo důležitý z hlediska produkce glutathionu, kreatinu, žluči nebo hemoglobinu. Glycin má i další důležité role, které z něj činí klíčový prvek pro naše tělo a mysl. I když tělo samo produkuje glycin, doplňování této aminokyseliny může mít výhody, zejména pokud se snažíte zlepšit spánek, kognitivní funkce nebo péči o pokožku a klouby. 

Proč je Glycin  tak důležitý?

 • Stavební kámen pro proteiny: Glycin je klíčovou aminokyselinou, která tvoří proteiny v těle. Proteiny jsou základem všech buněk, tkání a orgánů.
 • Podpora zdravého spánku: Glycin může pomoci zlepšit kvalitu spánku. Pomáhá uklidnit mysl a zlepšuje spánkovou kvalitu, což vede ke svěžejšímu ránu.
 • Podpora kognitivní funkce: Tato aminokyselina může zlepšit kognitivní funkce, což zahrnuje paměť, koncentraci a učení. Pomáhá udržovat mozek v optimálním stavu. To má vliv na naši náladu, spánek a kognitivní funkce.
 • Zdravá kůže a klouby: Glycin je součástí kolagenu, který je důležitý pro zdravou kůži, vlasy a klouby.
 • Antioxidantní ochrana: Glycin pomáhá tělu bojovat proti volným radikálům, což znamená, že chrání buňky před poškozením.
 • Detoxikace: Glycin pomáhá tělu detoxikovat, což zahrnuje odstranění toxických látek a těžkých kovů.
 • Imunitní Systém: Glycin má vliv na imunitní systém a může pomáhat v boji proti infekcím.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 1100 g / 1,1 kg čistého glycinu bez přísad. S přibližně 733 porcemi, každá s 1500 mg / 1,5 g glycinu. 
 • Aminokyselinu lze snadno dávkovat přiloženou odměrkou.
 • Glycin je neesenciální proteinogenní aminokyselina a je výchozí látkou pro tvorbu četných molekul, jako jsou: glutathion, cholin, porfyriny, puriny, kreatin, kolagen a hemoglobin. Glycin je navíc nejběžnější aminokyselinou v kolagenu. 
 • Glycin je velmi dobře rozpustný ve vodě a má mírně nasládlou chuť.
 • Náš glycinový prášek je 100% veganský a bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.

Doplněk stravy (NEM) s glycinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Výživové informace / Fakta o výživě
nutriční hodnoty
Na denní porci (1/2 odměrky)
*%NRV
glycin
1500 mg
 
-
 


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 denní dávku glycinu. K tomu rozmíchejte prášek ve 300 ml ovocné šťávy nebo vody. 1 denní porce = 2 odměrky odpovídá cca 1500 mg.

Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Tento výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí! Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Kvalita – náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Holandsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá dodržet náš náročný slib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují  podle evropských norem kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše produkty necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu a také na obsah účinných látek. Všechny výsledky vám zpřístupňujeme jako PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.