Vit4ever Komplex Ostropestřec, pampeliška a artyčok - 240 kapslí

Novinka
Značka: Vit4ever
599 Kč
Skladem

Komplex Ostropestřec (6250mg) pampeliška (750mg) a artyčok (1050mg)

Komplex ostropestřce mariánského je vysoce dávková a čistě bylinná kombinace z oblasti „doplňků zdraví“. Optimálním doplňkem jsou osvědčené rostlinné látky a výtažky na bázi extraktu z ostropestřce mariánského doplněný extraktem z artyčoku a kořenem pampelišky.

 • 200 mg silymarinu v synergické kombinaci extraktu z pampelišky a artičoku. 
 • Perfektně sladěné rostlinné extrakty se standardizovaným obsahem účinných látek.
 • XL výhodné balení 240 kapslí, vám vydrží na 8 měsíců. 
 • Bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
 • Kapsle jsou 100% veganské

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplex ostropestřece mariánského

Komplex ostropestřce mariánského je vysoce dávková a čistě bylinná kombinace z oblasti „doplňků zdraví“. Optimálním doplňkem jsou osvědčené rostlinné látky a výtažky na bázi extraktu z ostropestřce mariánského (poměr extraktu 25:1) doplněný extraktem z artyčoku (poměr extraktu 6:1) a kořenem pampelišky (poměr extraktu 10:1).

Naše jedinečná kombinace účinných látek byl tak vyladěn, že přináší nejvyšší možný synergický přínos. Kombinace extraktu z ostropestřce mariánského (80% silymarinu), extraktu z artyčoku (2,5% cynarinu) a extraktu z kořene pampelišky je nejen inovativní, ale obsahuje také četné sekundární rostlinné látky, slizy, flavonoidy, hořké látky, vitamíny a přírodní antioxidanty.

Ostropestřec má vynikající antioxidační a hepatoprotektivní účinky. Hlavní účinná látka silymarin podporuje normální činnost jater, jejich detoxikaci/pročištění a regeneraci. Pomáhá při trávení a pročištění organismu, čímž přispívá k přirozené obranyschopnosti. Příznivě ovlivňuje činnost srdce a hladinu krevního cukru.

Účinky ostropestřce synergicky zvyšuje přidaný extrakt z kořene pampelišky

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum
 • Normální trávení a funkce jater, pročištění
 • Antioxidant
 • Normální hladina cukru v krvi
 • Podpora produkce glutathionu
 • Normální činnost srdce
 • Přirozená obranyschopnost 

Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale

 • Normální funkce močové soustavy
 • Normální trávení
 • Antioxidant
 • Prebiotikum
 • Normální činnost žaludku a jater

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z ostropestřce mariánského, artyčoku a kořene pampelišky. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z ostropestřce mariánského

500 mg

**

    z toho silymarin

400 mg

**

Extrakt z artyčoku

350 mg

**

    z toho cynarin

8,75 mg

**

Extrakt z kořene pampelišky

150 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím tekutiny, ideálně během oběda a večeře.


Složení: Extrakt z ostropestřce mariánského 25: 1 (obsahuje 80% silymarinu), artyčokový extrakt 6: 1 (obsahuje nejméně 2,5% cynarinu), extrakt z kořene pampelišky 10: 1, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí)

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používán jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.