Vit4ever Magnesium Bisglycinát 775mg, Hořčík 240 kapslí

599 Kč
Skladem

Hořčík Bisglycinát 775mg, 240 kapslí (z toho hořčík 155mg)

Hořčík (Magnesium) je jedním z životně důležitých a základních minerálů, které naše tělo denně potřebuje, a hraje důležitou roli v mnoha funkcích našeho organismu. Mezi ně patří mimo jiné normální energetický metabolismus, normální psychologické funkce, snížení únavy a normální funkce svalů, udržování zdravých kostí a zubů, funkce nervového systém a syntéza bílkovin. 

  • Vysoká vstřebatelnost chelátového hořčíku (až 80%) oproti běžným hořčíkovým přípravkům (pouze 4%)
  • Neobsahuje žádné plnidla, éčka, proti hrudkující látky, pouze vysoce vstřebatelný hořčík.
  • 240 veganských tobolek se 775 mg čistého bisglycinátu hořečnatého 1 tobolku, z toho 155 mg ELEMENTÁRNÍHO hořčíku. 
  • Balení na 4 měsíce při užívání 2 tobolek denně.
  • Kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské
  • Bez GMO, laktózy, lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík obecně

Hořčík (MG) je jedním z životně důležitých a základních minerálů, které naše tělo denně potřebuje, a hraje důležitou roli v mnoha funkcích našeho organismu. Mezi ně patří mimo jiné (prohlášení o účinku schválené EFSA / Evropským úřadem pro bezpečnost potravin) normální energetický metabolismus, normální psychologické funkce, snížení únavy a normální funkce svalů, udržování normálních kostí a zubů, normální funkce nervového systém, normální syntéza bílkovin. 

Podle EFSA je směrná hodnota doporučeného denního požadavku na elementární hořčík 350 - 400 mg pro muže a 300 - 390 mg pro ženy, i když se to může také měnit v závislosti na každodenní situaci, stresu nebo fyzické námaze, jako je pravidelné trénování . Ke splnění zvýšené potřeby hořčíku jsou ideální potraviny jako obiloviny nebo luštěniny, jako je hrášek a fazole. Maso, mléčné výrobky nebo voda také obsahují hořčík, ale pouze v malém množství, proto se při zvýšené potřebě často používají doplňky výživy. 

Nedostatkem hořčíku trpí drtivá část celosvětové populace (uvádí se až 80%) !!!

Glycinát hořečnatý je kombinací hořčíku a glycinu. Glycin má nejmenší velikost molekuly mezi aminokyselinami, a proto může být účinně absorbován střevní stěnou. Díky chelátovému komplexu hořčíku a glycinu jsou hořčíkové tobolky velmi biologicky dostupné a dobře snášené. Tělo již nevidí sloučeninu hořčíku jako čistý minerál, ale jako aminokyselinu, takže nekonkuruje jiným minerálům a obchází klasický absorpční proces.

Kvalita Vit4ever

  • Laboratoně testováno na obsah účinné látky (obsah hořčíku), stejně jako náplň a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonella a další příslušná testovací kritéria.
  • Naše hořčíkové kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků výživy za spravedlivý poměr ceny a výkonu. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prvotřídních surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 

 

Doplněk stravy (NEM) s MAGNESIEM. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

2 kapsle

NRV *
Bisglycinát hořečnatý

1550 mg

-

z toho hořčík (základní)

310 mg

82


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučení dávkování: Užívejte 1-3 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny, ideálně ve večerních hodinách.

Složení: Bisglycinát hořečnatý, potahovací látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky ze zeleniny).

Důležité informace: Tento výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IN Avatar autora | 21.9.2022
Spokojená
5
Avatar autora | 29.8.2022
Vysoká vstřebatelnost a čistota produktu, dobrá cena.
5
P Avatar autora | 19.9.2021
Skvělá cena a kvalita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.