Vit4ever Sango sea coral - 300 g čistý prášek bez přísad

699 Kč
Skladem

Přirozený zdroj vápníku (20%) a hořčíku (10%) v poměru tělu vlastním 2:1

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Tým odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

 • Vysokodávkový a přírodní Sango Koral prášek s vápníkem (20%) a hořčíkem (10%) ve vlastním poměru těla 2:1.
 • 300 g čistého přírodního vápníku + hořčíkového prášku v uzavíratelném sáčku.
 • 150 denních porcí po 2000 mg, obsahující 400 mg vápníku + 200 mg hořčíku.
 • Díky přiložené odměrné lžíci lze mořský korálový prášek snadno dávkovat
 • Prášek Sango byl negativně testován na svou radioaktivitu komplexní analytickou metodou a je tak 100% bez záření.
 • Laboratorně testovaný obsah vápníku a hořčíku, záření, těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní zkušební kritéria
 • Sango Coral prášek je bez stearátu hořečnatého, bez barviv, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO)

Detailní informace

Detailní popis produktu

O mořském korálu Sango

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Nejstarší muž na světě, pan Isumi ve věku 121 let, který byl zvěčněn v Guinnessově knize světových rekordů, pocházel z Okinawy. 

Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Díky tomu měl Nobuo Someya příležitost celou věc blíže prozkoumat, a tak ve spolupráci se svým týmem odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

Mořský korál Sango nabízí tělu dokonalé složení vápníku a hořčíku v ideálním poměru 2: 1, takže ho lze optimálně vstřebat a s velmi vysokou biologickou dostupností. Kromě 2 hlavních přírodních minerálů má Sango Coral mnohem více co nabídnout! Dalo by se také nazvat pravým „všeumělem“, protože kromě vápníku a hořčíku, které obsahuje, nabízí zdroj více než 70 základních minerálů a stopových prvků, jako je jód, chrom, železo, křemík a mnoho dalších.

Výňatek ze schválených prohlášení o hořčíku a vápníku týkajících se účinných látek, které byly potvrzeny Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA):

 • Vápník přispívá k normální funkci svalů
 • Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vápník hraje roli v buněčném dělení a specializaci
 • Vápník přispívá k normální činnosti trávicích enzymů
 • Vápník je nezbytný pro udržení normálních kostí a zubů
 • Hořčík pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k normální funkci svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů

* (Nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie

Přehled nejdůležitějších událostí:

 • Sango prášek s vápníkem (20%) a hořčíkem (10%) ve vlastním poměru těla 2:1. 300 g čistého přírodního vápníku + hořčíkového prášku v uzavíratelném sáčku.
 • 150 denních porcí po 2000 mg, obsahující 400 mg vápníku + 200 mg hořčíku.
 • Díky přiložené odměrné lžíci lze mořský korálový prášek snadno dávkovat
 • Pozemní sango corals pocházejí z Okinawy. Neexistuje žádné nadměrné využívání živých korálových útesů.
 • Náš korálový prášek Sango byl negativně testován na svou radioaktivitu komplexní analytickou metodou a je tak 100% bez záření.
 • Laboratorně testovaný obsah vápníku a hořčíku, záření, těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní zkušební kritéria
 • Sango Coral prášek je bez stearátu hořečnatého, bez barviv, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO)

Vit4ever Sango Marine Coral Powder – podrobnější informace

300 g přírodního vápníku + hořčíkového prášku v uzavíratelném sáčku se 150 denními porcemi. Jedna denní porce obsahuje 2000 mg mořského korálového prášku, který obsahuje 400 mg elementárního vápníku + 200 mg elementárního hořčíku. Díky přiložené odměrné lžíci lze mořský korálový prášek snadno dávkovat a používat různými způsoby. Náš mořský korálový prášek Sango je velmi jemný, snadno rozpustný v tekutinách, a proto může být dokonale kombinován s koktejly, nápoji a smoothies.

Prémiová kvalita a původ

Ve společnosti Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, z tohoto důvodu používáme pouze čistý a laboratorně testovaný mořský korálový prášek Sango bez nežádoucích přísad. Pozemní sangocorals pocházejí z Okinawy. Neexistuje žádné nadměrné využívání živých korálových útesů. Náš korálový prášek Sango byl negativně testován na svou radioaktivitu metodou komplexní analýzy a je tedy 100% bez záření. Náš mořský korálový prášek Sango má velmi vysokou kvalitu a neobsahuje žádné nežádoucí přísady. Náš kolagenový prášek neobsahuje stearát hořečnatý, protispékavé látky, aromata, barviva, stabilizátory, plniva a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s mořskými korály Sango. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty Na denní porci
(1 odměrka)
NRP*
Sango mořské korály

2000 mg

-

Z toho vápník

400 mg

50

Z toho hořčík

200 mg

60


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: Složení: Korál Sango (mletý).

Doporučený příjem: Míchejte 1 odměrku denně (1 odměrka se rovná 2 g) ve vodě, džusu, protřepejte nebo v smoothie a vypijte.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 20.6.2022
Balení s ideálním poměrem vápníku a hořčíku. Využívám při sportu, aby se zabránilo bolesti svalů a křečím. Zatím velká spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.