Vit4ever Magnesium Pure - Hořčík 600 g prášek - 100% citrát hořečnatý

Novinka
Značka: Vit4ever
539 Kč
Skladem

Hořčík je jedním ze základních minerálů, bez kterých by náš organismus nebyl schopen dlouhodobě přežít. Vzhledem k tomu, že tělo nemůže produkovat hořčík samo o sobě, musí být dodáváno denně v dostatečném množství, aby bylo zajištěno normální fungování těla.

  • 600 g hořčíkového prášku v uzavíratelném sáčku. Přiložená odměrná lžička umožňuje snadné a přesné dávkování.
  • 100% prášek hydrogencitrarátu hořečnatého s 8% obsahem elementárního hořčíku.
  • Náš hydrogencirát hořečnatý je vhodný pro acidobazickou rovnováhu, je také velmi rozpustný a bioaktivní na rozdíl od jednoduchého citrátu hořečnatého. 
  • Prášek je 100% veganský a bez stearátu hořečnatého, protispékavých látek, příchutí, barviv, stabilizátorů, plniv, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli a další relevantní zkušební kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Magnesium Pure

Hořčík je chemický prvek ze skupiny kovů alkalických zemin. Hořčík je jedním ze základních minerálů, bez kterých by náš organismus nebyl schopen dlouhodobě přežít. Vzhledem k tomu, že tělo nemůže produkovat hořčík samo o sobě, musí být dodáváno denně v dostatečném množství, aby bylo zajištěno normální fungování těla.

Rozpustnost a kvalita

Vit4ever magnesium hydrogen citrát je hořečnatá sůl kyseliny citronové a odpovídá nejvyšší kvalitě a čistotě. Na rozdíl od "normálního" citrátu hořečnatého je náš MAGNESIUM PURE hořčík obsahující vodu, který se vyznačuje velmi dobrou rozpustností a jen mírně kyselou chutí.

Kvalita Vit4ever

Používáme čistý prášek hydrogencitratanu hořečnatého bez přísad a v nejvyšší prémiové kvalitě. Náš prášek z citrátu hořečnatého má obzvláště vysokou biologickou dostupnost a vysoký podíl elementárního hořčíku s 8%. Denní porce 4500 mg (3 odměrky) obsahuje 360 mg hořčíku (NRP = 96%).

Doplněk stravy (NEM) s hořčíkem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty Na denní porci
(3 odměrky)
NRP*
Citronan vodíku hořečnatý

4500 mg

**

z toho hořčík

360 mg

96 %


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složky: Citrát hořečnatý bez dalších přísad. Prášek citrátu hořečnatého obsahuje 14% elementárního hořčíku.

Doporučený příjem: Denně vmíchejte 3 odměrky (3 odměrky odpovídají 4,5 g) v asi 300 - 400 ml vody nebo ovocné šťávy a vypijte.

Minimální trvanlivost: 07.2026

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.