Vit4ever Tri-magnesium dicitrát - 365 kapslí

Novinka Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
535 Kč
Skladem

Stručný přehled:

  • XXL balení 365 veganských tobolek (4 měsíční suplementace)
  • 2 250 mg čistého dicitrátu tri-hořečnatého (3 tobolky), z toho 360 mg je elementární hořčík. 
  •  Obzvláště vysoká čistota a obsah elementárního hořčíku 16%. Vysoká biologická dostupnost kdy jsou tobolky velmi dobře snášeny.
  • Laboratořně testováno na obsah účinné látky (obsah hořčíku), stejně jako náplň a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonella a další příslušná kritéria testu.
  • Naše hořčíkové kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků výživy za spravedlivý poměr ceny a výkonu. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prvotřídních surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo, Nizozemsko a Anglii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tri-hořčík dicitrát

Tri-hořčík dicitrát je organická sloučenina hořčíku, ve které je hořčík vázán na kyselinu citronovou. Kyselina citronová je však součástí lidského organismu, a proto může nejen optimálně a velmi snášenlivě absorbovat hořčík, ale také zajišťuje základní „prostředí“. Tobolky Vit4ever Tri-Magnesium Dicitrate proto obsahují velmi kvalitní sloučeninu hořčíku s velmi vysokou koncentrací hořčíku, kterou může tělo rychle a efektivně absorbovat.

Tri-hořčík dicitrát podrobně

Každá nádoba vám nabízí 365 tobolek s vysokou dávkou 2250 mg dicitrátu hořečnatého na denní dávku 3 tobolek a je dostatečná pro nepřetržité užívání po dobu 121 dnů (4 měsíce!). Denní dávka se skládá pouze ze tří (3) tobolek a obsahuje celých 360 mg elementárního hořčíku = 96% NRV. Tobolky Vit4ever tri-magnézium dicitrát jsou univerzální a snadno se dávkují díky vysokému množství aktivních složek na kapsli. Pro naše prémiové kapsle používáme pouze čisté suroviny bez jakýchkoli přísad, které jsou potaženy 100% rostlinným a veganským pouzdrem tobolek (HPMC).

Doplněk stravy (NEM) s MAGNESIEM. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

3 tobolky

NRV *
Tri-hořčík dicitrát

2250 mg

-

z toho hořčík (základní)

360 mg

96


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučení dávkování Užívejte 3 kapsle denně se sklenicí vody, nejlépe v ranních a odpoledních hodinách nebo také při akutních křečích.


Složení: Tri-Magnesium Dicitrate, potahovací látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (tobolka ze zeleniny).

Důležité informace: Tento výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.