Vit4ever Extrakt Saw Palmetto - 180 kapslí

599 Kč
Skladem do 72 hodin
Položka byla vyprodána…

Extrakt Saw Palmetto (Serenoa plazivá) 

Saw Palmetto je malá palma, kterou najdete pouze v Západní Indii a na jihovýchodě USA. Hnědočerné bobule mají švestkový tvar. Silná bylina se zdrojem mastných kyselin a především fytosterolů určených k podpoře důležité oblasti zdraví mužů i žen.

 • 180 kapslí s 500mg Extraktu Saw Palmetto jako praktická 6 měsíční dávka.
 • Silná bylina se zdrojem mastných kyselin a především fytosterolů určených k podpoře důležité oblasti zdraví mužů i žen!!
 • Jediný 100% extrakt na trhu se standardizovanými 5% fytosterolů.
 • Jedna tobolka obsahuje 25 mg fytosterolů.
 • 100% veganské, laboratorně testováno. 
 • Neobsahují GMO, laktózu, lepek a jsou bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Extrakt Saw Palmetto

O Saw Palmetto

Saw Palmetto je malá palma, kterou najdete pouze v Západní Indii a na jihovýchodě USA. Hnědočerné bobule mají švestkový tvar. Čištěný prášek rozpustný v tucích se skládá z 80% mastných kyselin, jako je kyselina laurová, myristová, kyselina olejová a různé fytosteroly, které jsou téměř výlučně ß-sitosterol, sitosterol glukosit a estery mastných kyselin sitosterolu. 

Podle studií může Saw Palmetto inhibovat enzym 5-a-reduktázu, který může snížit přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron (DHT). Zvýšené hladiny DHT u mužů mohou mít negativní vliv na prostatu, tok moči a růst vlasů. Pro ženy je zase důležitý z pohledu hormonální rovnováhy a zdraví močových cest.

Fytosteroly jsou skupina chemických sloučenin ze třídy sterolů, které se vyskytují v rostlinách a hrají v lidském organismu velmi velkou a významnou roli. U Saw palemetto je nejdůležitější údaj právě obsah fytosterolů, který je u našeho výrobku jako jediného na celém trhu standardizovaný na 5%, tedy 25mg fytosterolů na tobolku!!! Ostatní prodejci zveřejňují pouze obsah mastných kyselin který je u každého Saw palmetta téměř totožný okolo 80%. 

 • Podporuje zdravý průtok močových cest.
 • Pomáhá udržovat hormonální rovnováhu
 • Podporuje zdraví prostaty

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, z tohoto důvodu používáme pouze vysoce kvalitní extrakt z saw palmetto s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší kompatibilitou.

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez konzervačních látek
 • Bezlepkový
 • Bez laktózy
 • Bez želatiny
 • Bez GMO
 • Bez stearátu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z ovoce saw palmetto. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tobolka)

NRV *
Extrakt z ovoce Saw palmetto

500 mg

**

    z toho fytosteroly

25 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tobolku ve večerních hodinách s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: extrakt z ovoce saw palmetto (Serenoa repens, obsahuje 5% fytosterolů), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky), protispékavá látka: extrakt z rýže.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.