NORTH AMERICAN HERB & SPICE Royal Oil - Raw mateří kašička 60 ml

979 Kč –18 %
NAHS mateří kašička | Natureforlife.cz
979 Kč –18 % 799 Kč
Skladem

Mateří kašička je čistě přírodní včelí produkt a speciální potrava pro včelí matky. Obsahuje komplex živin nezbytných pro výživu včelí královny, která je po celou dobu svého života krmena jen mateří kašičkou. Má bílou až nažloutlou barvu a hustotou připomíná smetanu. Royal Oil od NAHS je plnohodnotná mateří kašička, která je emulgovaná v raw štýrském dýňovém oleji. 

  • extrahováno za studena
  • vytvořeno na základě vědeckých studií
  • pro podporu hormonální rovnováhy
  • emulgována v raw štýrském dýňovém oleji
  • není nutno skladovat v lednici
  • vhodné pro vegany
  • bez chemických a syntetických přísad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro podporu zdraví nadledvin není nic silnějšího než čistá, surová mateří kašička. Royal Oil je mateří kašička obsahující synergické síly divokého oleje z rozmarýnu a syrového štýrského dýňového oleje. 

Klíčové ingredience 

Mateří kašička

Poskytuje řadu živin, včetně aminokyselin, hydroxykyselin, kolagenu, albuminu, riboflavinu (B2), pyridoxinu (B6), kyseliny pantotenové (B5) a přirozeně se vyskytujících steroidů. Skvělý zdroj vitamínů skupiny B, aminokyselin, mastných kyselin, steroidů a fosfolipidů, které jsou nezbytné pro výživu.

Štýrský dýňový olej

Pěstuje se pouze v jižní části středního Rakouska (Štýrsko). Extrakt lisovaný za studena obsahuje niacin, esenciální mastné kyseliny, chlorofyl, draslík, fytosteroly a vitamin E. Bohatý obsah fytosterolů, důležitých pro zdraví srdce.

Karob

Nejlepší karob roste divoce v horských oblastech Středomoří. Buď se suší na prášek, nebo se z něj vařením vyrábí lahodný, vysoce výživný koncentrát podobný melase, což je staletí starý proces. Díky cukrům podobným sladu, které napomáhají zdravé probiotické reakci, působí také jako spolehlivé, přírodní a bezpečné projímadlo. Je to nejlepší náhražka čokolády s téměř stejně vysokým ORAC, přibližně 800 jednotek na polévkovou lžíci.

Karobový prášek je také zdravý, protože má vysoký obsah vitamínů a minerálů a je ideální volbou pro osoby citlivé na čokoládu (jako je tomu v ChagaChunks).

Užívání

Užívejte 1/2 čajové lžičky podle potřeby pod jazyk. Vždy používejte čistou lžičku, aby nedošlo ke kontaminaci. Před použitím promíchejte.

Složení

Neředěná, čerstvá mateří kašička, za studena lisovaný dýňový olej, melasa z karobu, směs koření (skořice, oregano, hřebíček)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb & Spice (NAHS) je světovým lídrem v inovaci výživových doplňků. Tato inovace má počátek v nedotčených divočinách celého světa. NAHS je jediná společnost, která se zaměřuje na ručně sbírané, raw materiály z odlehlých přírodních zdrojů. Jedná se o náročnou práci, při které je vynaloženo obrovské úsilí objevit vzácné rostlinky, bylinky, semínka, kůru, bobule, divoké koření a mnoho dalších složek. Dříve než jsou výsledné doplňky uvedeny na trh, celý výrobní proces bere zřetel na nezpracované materiály, životní prostředí, osoby, které se ve výrobě angažují a také na koncové uživatele. Vše je důležitou součástí inovačního procesu.

Judy Kay Gray, M.S., výživová poradkyně a zakladatelka NAHS, si výrobou těch nejkvalitnějších a nejůčinnějších super potravin splnila svůj dlouholetý sen. Poté co dokončila studia na vysoké škole v oboru věda se zaměřením na výživu, procestovala přes 60 zemí celého světa, ve kterých studovala tradiční metody používání bylinek a koření k přírodní léčbě mezi různými kulturami. Učila se jak tyto komunity prospívají a udržují se zdravé bez neustálé lékařské péče. Nabitá vědomostmi, silné přírodní doplňky se staly realitou v podobě značky NAHS.