Nuvi Health 100% esenciální oreganový olej 20 ml

539 Kč
Skladem

100% Esenciální oreganový olej z Francie - 80% Carvacrol 

Ve společnosti Nuvi Health má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze přírodní a vysoce kvalitní prémiové přísady. Oreganové kapky mají velmi vysokou biologickou dostupnost a jsou standardizovány s 80% karvacrolem.

  • Vysoká dávka 110 mg oreganového oleje na 4 kapky obsahuje 88 mg karvacrolu. 
  • Dlouhodobé zásobování 820 kapkami = 20 ml. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné dávkování a aplikaci.
  • Oregano kapky Nuvi Health pocházejí z Francie a jsou šetrně vyráběny parní destilací. 
  • Oreganové kapky mají velmi vysokou biologickou dostupnost a jsou standardizovány s 80% karvacrolem. 
  • Díky složitému výrobnímu procesu získáte veganský a přírodní produkt, který neobsahuje konzervanty. 
  • Pro optimální trvanlivost přísad, používáme jantarové sklo, které pomáhá zaručit čistotu a čerstvost přísad a také ochranu před oxidací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiová kvalita z přírody

Kapky oregana Nuvi Health  pocházejí z Francie a jsou šetrně vyráběny parní destilací.  Propracovaný výrobní proces  vám poskytne veganský a čistý produkt bez konzervačních látek. Aby byla zajištěna optimální trvanlivost přísad, používáme jantarové sklo, které pomáhá zaručit čistotu a čerstvost přísad a také ochranu před oxidací. Je samozřejmé, že naše kapky jsou bez želatiny, bez laktózy, bez lepku a bez příchutí, barviv a stabilizátorů.

Zajímavosti o oreganu

Oregano je vytrvalá bylinná rostlina, která  dosahuje výšky 20 až 70 cm. Původně pochází ze středomořské oblasti, tato rostlina se nyní pěstuje a používá po celém světě v teplých a mírných zeměpisných šířkách. Charakteristická je jejich výrazná aromatická vůně a chuť.  Rostlina se samozřejmě nachází téměř v celé Evropě. Oregano preferuje teplé polohy na vápenatém, suchém podloží v řídkých lesích, jako jsou dubové a borové lesy.

Aplikace a dávkování

Ve společnosti Nuvi Health  má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze přírodní a vysoce kvalitní prémiové přísady. Oreganové kapky mají velmi vysokou biologickou dostupnost a jsou  standardizovány s 80% karvacrolem, 7% p-cymenem, 6,5% gama-terpinenem a 4,5% thymolem.

Dávkování:  Oreganové kapky jsou  vysoce dávkovány 110 mg oreganového oleje na 4 kapky, který obsahuje 88 mg karvacrolu.  S lahvičkou 20 ml získáte dlouhodobou zásobu cca 820 kapek, což vystačí na cca 205 aplikací. Díky vysoce kvalitní pipetě z přírodního kaučuku lze kapky dávkovat přesně a pohodlně.

Použití:  Oreganový olej je nezbytné zředit vodou, olivovým olejem, mlékem, medem nebo džusem. Poměr ředění by měl být alespoň 1:20 - 1:50.

 
 

Doplněk stravy (NEM) s oreganovým olejem. Tento přípravek není léčivý. 

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 4 kapky NRV *
Oreganový olej

110 mg

-

   z toho Carvacol

88 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: 100% esenciální oreganový olej (Origanum vulgare) z Francie s 80% Carvacol.

Důležité informace: Berte prosím vědomě a neberte ve velkém množství. Při nesprávném použití a požití ve velkém množství může být narušena absorpce železa játry. V případě kontaktu s očima okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.