Vit4ever Selen Komplex - 365 tablet 200 µg

Imunita Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
449 Kč
Skladem

Komplex seleničitanu sodného (100 µg), ​​L-selenu methioninu (50 µg) a selenových kvasnic (50 µg)

Vit4ever Selenium Complex obsahuje 365 snadno polykatelných tablet v praktické zásobě na 1 rok. Tablety obsahují 200 mikrogramů elementárního selenu, který je složen z 50% seleničitanu sodného, ​​25% selenových kvasnic a 25% L-selenomethioninu. Při použití tří různých forem selenu v optimálním poměru 2:1:1, zajistí optimální biologickou dostupnost a využitelnost.

 • Každá tableta obsahuje 200 mcg / ug elementárního selenu na tabletu.
 • Vit4ever Selenium Complex má obzvláště vysokou biologickou dostupnost díky kombinaci tří různých forem selenu s optimálním poměrem 2:1:1.
 • XL výhodné roční balení 365 tablet 
 • Bezkonkurenční cena na trhu
 • Nezávisle laboratorně testováno na obsah účinné látky (selen)
 • Naše selenové tablety jsou 100% veganské
 • Bez lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojitý komplex selenu Vit4ever podrobně

Vit4ever Selenium Complex obsahuje 365 snadno polykatelných tablet v praktické zásobě na 1 rok. Tablety obsahují 200 mikrogramů elementárního selenu, který je složen z 50% seleničitanu sodného, ​​25% selenových kvasnic a 25% L-selenomethioninu. Při použití tří různých forem selenu v optimálním poměru 2:1:1, zajistí optimální biologickou dostupnost a využitelnost. 

Seleničnan sodný je tělem absorbován rychleji a je tělu rychlejší. Selenové droždí a selenium methionin, které jsou přirozenou součástí potravy, mají poločas, který je více než dvakrát delší než seleničitan sodný, a proto jsou tělu k dispozici delší dobu.

Selen má široké spektrum účinků:

Pro selen jsou povolena následující zdravotní tvrzení:

 • přispívá k udržení kondice vlasů a nehtů
 • přispívá k normální činnosti štítné žlázy
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému
 • přispívá k normálnímu stavu pokožky a k tvorbě kolagenu

Kvalita Vit4ever

Naše selenové tablety jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že se při výrobě používají pouze přírodní prémiové suroviny .

Tablety selenu jsou samozřejmě 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady, jako je stearát hořečnatý, želatina, příchutě, barviva, stabilizátory a geneticky modifikované přísady (neobsahují GMO).

Doplněk stravy (NEM) se selenem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Selen***

200 ug

364%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.
*** 200 µg elementárního selenu na tabletu (100 µg ze seleničitanu sodného, ​​50 µg ze selenových kvasinek a 50 µg z L-selenomethioninu).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe v odpoledních hodinách s jídlem a sklenicí vody.

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), selenové kvasnice, L-selenomethionin, seleničitan sodný.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Drž se dál od dětí! Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.