Vit4ever Měď - glukonát měďnatý, 2 mg - 365 tablet

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
449 Kč
Skladem

Měď je chemický prvek a minerál, který je v organizmu vyžadován v malém množství. Měď je pro člověka nezbytným stopovým prvkem. Tělo nemůže samo měď vyrábět, což znamená, že je závislé na přijmu pomocí stravy nebo doplňků výživy.

 • XL výhodné balení na celý rok - 365 kapslí
 • Jedna tableta obsahuje 2 mg elementární mědi
 • Glukonát měďnatý má výbornou biologickou dostupnost a může být tělem snadno vstřebán
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému, pigmentaci vlasů a kůže
 • Kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Bez GMO, laktózy, lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Měď - glukonát měďnatý

Měď je chemický prvek a minerál, který je v organizmu vyžadován v malém množství. Měď je pro člověka nezbytným stopovým prvkem. Tělo nemůže samo měď vyrábět, což znamená, že je závislé na přijmu pomocí stravy nebo doplňků výživy. Příjem stopových prvků by neměl být zanedbáván. Měď se podílí na funkci nejméně 16 enzymů, a je důležitá zejména pro naši imunitu a její nízká hladina je  zodpovědná za šedivění vlasů. Většina mědi je v játrech, ale je také uložena v mozku, srdci, svalech, kostech a ledvinách a podílí se také na tvorbě červených krvinek. 

Zejména při suplementaci zinku bychom měli suplementovat i měď , jelikož čím vetší a dlouhodobější příjem zinku máme , tím více organismus vytlačuje měď a narušuje se tak rovnováha organismu na buněčné úrovni, zejména imunitě, kvalitě (pigmentaci) vlasů a nehtů!!!

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví)

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervového systému
 • přispívá k normální funkci imunitního systému 
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • přispívá k udržení normální pojivové tkáně
 • přispívá k normálnímu transportu železa v těle
 • přispívá k normální pigmentaci vlasů
 • přispívá k normální pigmentaci kůže

Měděné tablety Vit4ever

Měď Vit4ever obsahuje 2 mg čisté mědi na tabletu. Díky XXL variantě s 365 tabletami postačí jedno balení na celý rok, pokud užijete 1 tabletu denně.

Použitím snadno rozpustného glukonátu měďnatého dosáhneme velmi dobré biologické dostupnosti a tolerance.

Měděné tablety jsou 100% veganské bez stearátu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO)

Doplněk stravy (NEM) s mědí. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
měď

2 mg

200%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně se sklenicí vody nejlépe s obědem nebo večeří.


Složení: uhličitan vápenatý (lisovací pomůcka), mikrokrystalická celulóza (plnivo), směs rýžového extraktu (oddělovač), glukonát měďnatý.


Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Spotřebitelé s obtížemi při polykání nebo nedostatečnou hydratací jsou vystaveni riziku udušení. Uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí! Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 26.4.2022
Vyřízení objednávky, doprava, ... spokojenost, účinky za tak krátkou dobu nelze hodnotit, jinak jste milí. J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.