Vit4ever Vitamin D3 Depot 5000 IU - 500 tablet

Akce Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
419 Kč –16 %
Vit4ever Vitamin D3 Depot 500 tablet | Natureforlife.cz
419 Kč –16 % 349 Kč
Skladem

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část je absorbována potravou. Právě díky nepravidelnému doplňování vitaminu D trpí až 80% západní populace nedostatkem Vitaminu D3 a z toho plynoucími problémy s depresemi, úzkostí, stavem kostí, zhoršenou imunitou či hormonální nerovnováhou.

 • XL výhodné balení 500 tablet s 5000IU vitaminu D3 v každé tabletce
 • Prvotřídní vitamin D3 je jemně extrahován z přírodního lanolinu
 • Vitamin D3 z lanolinu má obzvláště dobrou biologickou dostupnost a vysokou stabilitu.
 • Bezkonkurenční cena na trhu
 • Tablety vitaminu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské. 
 • Bez obsahu GMO, laktózy, lepku a bez konzervačních látek.
 • Testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O vitaminu D3

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část je absorbována potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo je schopné samo produkovat přírodní vitamin D, vše, co potřebuje, je přímé sluneční světlo na kůži. Bohužel takto si náš organismus dokáže utvořit vitamin D3 pouze v létě v určitou denní dobu!!! Až 80% západní populace trpí nedostatkem Vitaminu D3 a z toho plynoucími problémy s depresemi, úzkostí, stavem kostí, zhoršenou imunitou či hormonální nerovnováhou.

Náš tip: Při užívání vyšších dávek než 400IU doporučujeme současně suplementovat vitamin K2-7. Vitamín K2 zabraňuje kalcifikaci cév, která může být spojena s vyšším užíváním vitamínu D3.  Vitamín K2 "očišťuje" cévy od vápníku a transportuje vápník do kostí.

Následující seznam uvádí účinky vitaminu D na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví)

Vitamín D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálních kostí
 • přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálních zubů

Vit4ever Vitamin D3 Depot 5 000 IU podrobně

Naše tablety vitaminu D3 jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že se při výrobě používají pouze přírodní prémiové suroviny. Náš vitamin D3 je jemně a přirozeně získáván z lanolinu (vlněný tuk). Lanolin má obzvláště vysokou biologickou dostupnost a velmi vysokou stabilitu.

Dávkování a vlastnosti produktu

V každé 6 mm tabletě se sníženým obsahem plniva je obsaženo 5 000 IU vitaminu D3. Tablety vitaminu D3 jsou 100% vegetariánské, neobsahují stearát hořečnatý, neobsahují želatinu, neobsahují příchutě, neobsahují barviva, neobsahují stabilizátory, neobsahují laktózu, lepek, neobsahují konzervační látky, neobsahují geneticky modifikované přísady.

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem D3. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 5 denních dávek
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

5000 IU (125 µg)

2500%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu se sklenicí vody každý 5. den. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky nebo nalačno s Omega 3 či jiným olejem. To odpovídá denní spotřebě 25 µg (1 000 IU, 500% NRV). Doporučená denní dávka by neměla být překročena.


Složení: Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnivo).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 23.9.2021
Výhodné rodinné balení za opravdu bezkonkurenční cenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.