Vit4ever Extrakt z černého česneku 15:1 750mg - 180 kapslí

829 Kč
Skladem

Extrakt z černého česneku 15:1 750mg

Extrakt z černého česneku v poměru 15:1, který má koncentraci účinné látky až 15krát silnější než produkty se sušeným česnekem. Tento komplikovaný proces extrakce nám umožňuje v jedné veganské kapsli poskytnout 750mg extraktu z černého česneku, což odpovídá 11 250 mg černého česneku (3 stroužky).

 • 180 kapslí s vysokou dávkou přirozeně fermentovaného černého česneku (750 mg extraktu) v poměru 15:1.
 • Na 1 gram extraktu bylo použito 15 gramů černého česneku (cca 4 celé stroužky) 
 • Tento produkt nemá na českém trhu konkurenci co se týče složení ani ceny  
 • Kapsle Black Garlic jsou vyrobeny přirozenou fermentací.
 • Komplexní výrobní proces vede k tobolkám česnekového extraktu bez zápachu a chuti
 • Veganské a bez nežádoucích přísad
 • Neobsahují GMO, laktózu, lepek ani žádné konzervační látky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Extrakt z černého česneku

Ve Vit4ever používáme pouze extrakt z černého česneku bez zápachu a vysoké dávky 15:1,  který má koncentraci účinné látky až 15krát silnější než produkty se sušeným česnekem. Tento komplikovaný proces extrakce nám umožňuje poskytnout vám 750mg extraktu z černého česneku, což odpovídá 11 250 mg černého česneku (3 stroužky), v jedné veganské tobolce. Náš extrakt z černého česneku je vyráběn přirozeným kvašením. Během výroby je bílý česnek jemně fermentován a sušen na vzduchu, to je jediný způsob, jak zachovat cenné složky česneku.

Pozitivní účinky česneku stejně tak jako u vitamínu C je možné pozorovat pouze u pravidelné suplementace!!!

 Následující seznam uvádí účinky černého česneku na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté.

 • přispívá k normálnímu krevnímu tlaku
 • přispívá k normální funkci imunitního systému 
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

Obecné informace o černém česneku

Co je vlastně černý česnek?

Černý česnek není nic jiného než „normální“ česnek, který prošel procesem fermentace. Během tohoto procesu fermentace čerstvý česnek stárne několik dní za kontrolovaných podmínek (vzduch a teplo) a fermentuje se přirozeně. Kombinace cukru a aminokyselin v česneku poté vytváří melanoidiny, žlutohnědé až téměř černé zbarvení, které je zodpovědné za černé zbarvení česneku. Toto kvašení dává česneku velmi jemnou konzistenci a sladkou vůni.

Historie česneku

Česnek je jednou z nejstarších pěstovaných a léčivých rostlin na světě. Už staří Egypťané pěstovali česnek ve velkém měřítku před více než 5 000 lety, což také hrálo důležitou roli v jejich náboženství a kultuře. Česnek byl  považován za zdroj energie, což byl také důvod, proč byl zpřístupněn otrokům jako potrava.

V asijských zemích, jako je Čína, Korea a indický česnek, existuje již od 6. století před naším letopočtem. C. známý a byl používán pro terapeutické a léčebné účely. Dokonce i staří Řekové a Římané oceňovali kladné výhody česneku natolik, že ho dávali svým vojákům před bitvou a jejich sportovcům před soutěžemi.

Vysoce dávkované a bohaté na živiny

Černý česnek, známý také jako kořen dlouhověkosti, je bohatý na přírodní a cenné vitamíny, stopové prvky a minerály. To je jeden z důvodů, proč se nepoužívá pouze k ochucení v kuchyni a jako doplněk stravy, ale používá se také v medicíně.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a přírodní prémiové suroviny s nejlepší biologickou dostupností a tolerancí.

 • 100% vegan
 • Bez konzervačních látek
 • Bezlepkový
 • Bez laktózy
 • Bez GMO
 • Bez stearátu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z černého česneku. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRV *
Extrakt z černého česneku

750 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem a dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:
 Extrakt z černého česneku 15:1 (Allium sativum), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné kapsle), protispékavá látka: směs extraktu z rýže.

Minimální trvanlivost: 02.2025

Důležité informace:
 Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 23.6.2022
Vysoká kvalita, dobrá cena. Jsem spokojen.
5
M Avatar autora | 18.9.2021
Extrakt z černého česneku používám již několik let od konkurenční značky, ale když jsem našel našel značku Vit4ever, neodolal jsem a musel jsem vyzkoušet. Sám jsem zvědav na rozdíl...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.