Vit4ever Glukomanan z kořene konjaku, podpora hubnutí - 180 kapslí

Novinka
Značka: Vit4ever
649 Kč
Skladem

Glukomanan je přírodní rozpustná vláknina získávaná z kořene rostliny Amorphophallus konjac, často označované jako konjak. Tato rostlina je domovem v jihovýchodní Asii a má dlouhou historii využití v tradiční čínské medicíně. Vláknina glukomanan je významná svou schopností absorbovat vodu, díky čemuž vytváří viskózní gel, který pomalu prochází trávicím systémem. Tato unikátní vlastnost přináší řadu zdravotních přínosů, zejména pro ty, kteří se snaží o hubnutí nebo mají potíže s regulací hladiny cukru v krvi.

  • Balení 180 vysokodávkovaných kapslí
  • Kvalitního extrakt z kořene konjaku s 95% obsahem glukomannanu.
  • Kromě toho obsahuje 100 μg chrómu, který je dostupný ve vysoce biologicky dostupné formě pikolinátu chromitého
  • Díky své vysoké bobtnající kapacitě vytváří glukomannan příjemnou plnost (sytost) v žaludku
  • Naše kapsle s extraktem z kořene konjaku jsou 100% veganské.
  • Kapsle jsou bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní extrakt z kořene konjaku

Pro naše přírodní kapsle glukomannan se používá vysokodávkový extrakt z kořene konjaku se standardizovaným 95% obsahem glukomannanu. Srovnatelné produkty často používají pouze prášek z kořene konjaku a žádný extrakt. Naše kapsle glukomannanu byly navíc obohaceny o stopový prvek chrom. Chrom je ideálním doplňkem stravy, protože pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Glukomannan, známý také jako kořen konjaku, je ve vodě rozpustná vláknina. Kořen konjacu pochází hlavně z východní Asie a je bohatý na polysacharid glukomannan. Díky své vysoké bobtnací kapacitě (až 50násobek vlastního objemu) vytváří v žaludku příjemnou plnost a zajišťuje tak přirozený pocit sytosti.

Denní dávka 6 kapslí obsahuje 4000 mg glukomannanu, který je vyroben ze 4200 mg vysoce kvalitního extraktu z kořene konjaku s 95% obsahem glukomannanu. Denní porce navíc obsahuje 100 μg elementárního chrómu, který je dostupný ve vysoce biologicky dostupné formě pikolinátu chromitého. Při užívání 6 tobolek denně vystačí jedno balení na celých 30 dní.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever je kvalita absolutní prioritou, a proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z kořene konjaku s nejlepší biologickou dostupností a snášenlivostí. Naše kapsle s extraktem z kořene konjaku jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z kořene konjaku + chromem. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

V denní dávce
(6 kapslí)

RHP*
Extrakt z kořene konjaku

4200 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho glukomannan

4000 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

Pikolinát chromitý

0,84 mg

**

z toho chrom

100 μg

250 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Extrakt z kořene konjaku (z toho 95% glukomannan), hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky), pikolinát chromitý.

Doporučené dávkování: Užívejte 3 x 2 kapsle denně před jídlem a jako součást nízkokalorické diety s dostatečným množstvím vody (1-2 sklenice) tak, aby se glukomanan dostal do žaludku.

Důležitá informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky. V případě potíží s polykáním nebo nedostatečného příjmu tekutin hrozí udušení. 

Přestože je glukomanan považován za bezpečný pro většinu lidí, když se užívá jako součást vyvážené stravy a s dostatečným příjmem tekutin, měli by lidé s potížemi s polykáním nebo ti, kteří již mají problémy s trávicím traktem, užívat glukomanan s opatrností a po konzultaci s lékařem.

Kvalita - náš slib

Abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu, jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských standardů kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, stejně jako na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.