Vit4ever Quercetin 500 mg - extrakt z japonských pagodových květů 120 kapslí

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
699 Kč
Skladem

Quercetin je žlutý přírodní pigment, který se v přírodě nachází v květech, listech, kůře. Quercetin je jednou ze sekundárních rostlinných látek, které jsou rozděleny do velké skupiny polyfenolů a podskupiny flavonoidů. V přírodě má za úkol chránit rostlinu před UV zářením, viry, houbami a bakteriemi.

  • 120 vysokodávkovaných kvercetinových kapslí s 500 mg. 
  • Praktická zásoba na 4 měsíce při užívání 1 kapsle denně 
  • Vyrobeno z extraktu japonských pagodových květů pomocí složitého a šetrného výrobního postupu. 
  • Vysoká biologická dostupnost a snášenlivost
  • 100% veganské, bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quercetin Vit4ever - extrakt z japonských pagodobých květů

Quercetin (latinsky quercus „dub“) je žlutý přírodní pigment, který se v přírodě nachází v květech, listech, kůře. Quercetin je jednou ze sekundárních rostlinných látek, které jsou rozděleny do velké skupiny polyfenolů a podskupiny flavonoidů. V přírodě má za úkol chránit rostlinu před UV zářením, viry, houbami a bakteriemi. Kromě toho má kvercetin podobné vlastnosti jako oligomerní procyanidiny (OPC), což může indikovat jeho antioxidační potenciál. 

Quercetin se stal předmětem vědeckých studií již v polovině 19. století, které pokračovalo na počátku 20. století společně s dalšími flavonidy. Jelikož je kvercetin nezbytnou látkou, naše tělo si ho nedokáže vyrobit samo, ale musí ho přijímat prostřednictvím různých potravin nebo doplňků stravy. Potraviny obsahující kvercetin jsou například zelenina jako: kel, brokolice, zelené fazole, jablka, kdoule, červené hrozny, třešně, ostružiny a borůvky, ale bylinky a čaj mohou mít také poměrně vysoký obsah kvercetinu. 

Je třeba poznamenat, že hlavní část kvercetinu se obvykle nachází ve skořápce, a to by nemělo být před konzumací odstraněno. Ostružiny a borůvky, ale také bylinky a čaj, mohou mít docela vysoký obsah kvercetinu. Je třeba poznamenat, že hlavní část kvercetinu se obvykle nachází ve skořápce, a to by nemělo být před konzumací odstraněno. 

Japonský pagodový strom jako nejkvalitnější zdroj kvercetinu

Nejvíce doporučená dávka kvercetinu je v rozmezí mezi 200 mg a 1000 mg, přičemž 500 mg je „zlatý průměr“. Abychom například dodali našemu tělu 500 mg kvercetinu, museli bychom denně spotřebovat 200 g kapary nebo 1,5 kg červené cibule. Z tohoto důvodu používáme ve Vit4ever speciální a velmi složitý extrakční proces, pomocí kterého získáváme náš kvercetin z květů japonského stromu pagody. To znamená, že získáte plných 500 mg kvercetinu s jedinou kapslí a nejvyšší možnou biologickou dostupností.

Quercetin je užíván při alergiích a také jako silný antioxidant!!!

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a přírodní kvercetin, který je komplikovaně extrahován z japonského stromového řetězce.

Doplněk stravy (NEM) s kvercetinem. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 kapsle)

NRV *
Extrakt z japonské pagody

510 mg

**

    z toho kvercetin

500 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně  na lačno zapít dostatečným množstvím tekutiny (ideálně ráno). Pokud nám užití na lačno způsobuje žaludeční nevolnost, tak užijeme s jídlem.

Složení: Extrakt z japonské pagody 15: 1 (Styphnolobium japonicum, z toho 98% kvercetin), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), protispékavá látka: rýžový extrakt.

Minimální trvanlivost: 30.11.2024

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.