Vit4ever Acerola extrakt - 300 g - 25% přírodní vitamin C

Novinka
Značka: Vit4ever
599 Kč
Skladem

 Acerola extrakt - 300 g - 25% přírodní vitamin C

Stručný přehled a výhody oproti konkurenci:

  • Obsahuje nejvyšší možné procento pouze přírodního vitamínu C bez dodatečně přidané kyseliny askorbové!!!
  • Až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová.
  • Cenově nejvýhodnější produkt na trhu!!!
  • Vit4ever extrakt 8kč/1000mg PŘÍRODNÍHO vitaminu C.
  • Konkurenční extrakty 17-26kč/1000mg PŘÍRODNÍHO vitaminu C.
  • 200 porcí s 1 500 mg extraktu z aceroly, kdy každá dávka obsahuje 375 mg přírodního vitaminu C. S přiloženou odměrkou lze prášek ideálně dávkovat.
  • Čistý obsah vitaminu C na celé baleni 75gramů!!!
  • Náš vysoce kvalitní extrakt se vyrábí výhradně z ovoce aceroly. 
  • Náš extrakt z aceroly neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganský. Prášek je bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.
  • Čistý extrakt z aceroly lehce nabírá vlhkost a má tendenci se shlukovat. Z tohoto důvodu se do prášku přidá malé množství maltodextrinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plody acerola jsou jedním z prvních 3 druhů ovoce na světě s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C. Jeho obsah vitaminu C je například 40krát vyšší než obsah zralého pomeranče!  Ale to ještě zdaleka nekončí! Acerola je nejen skutečnou bombou vitaminu C, ale také bohatá na sekundární rostlinné látky a důležité antioxidanty. Patří mezi ně více než 20 vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, jako je beta-karoten, flavonoidy, rutin a antokyany. Proto je mnohem efektivnější použivat přírodní zdroje vitamínu C nez kyselinu askorbovou!!! Díky přirozené kombinaci spousty vitamínu C a vysoce kvalitních flavonoidů má ve společném působení má až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová. Jinými slovy 100mg přírodního vitamínu C má na tělo účinek jako 20g kyseliny askorbové bez vedlejších účinků.

 Vitamín C je efektivní pouze když je užíván pravidelně!!!! 

V jedné  preventivní dávce bychom měli užít mezi 200- 400mg čistého vitamínu C, jelikož větší množství tělo s největší pravděpodobností vyloučí.

Hodnota spočívá ve výrobním procesu

Při výrobě extraktu z aceroly je na výběr několik výrobních procesů, které jsou rozhodující pro biologickou dostupnost a kvalitu prášku z ovoce z aceroly. My ve Vit4ever necháváme náš extrakt z aceroly extrahovat výhradně lyofilizací. To je považováno za nejjemnější způsob, protože struktura třešně acerola je zachována a proces sušení probíhá pouze při nízkých teplotách do 30 ° C. Tímto způsobem jsou chráněny důležité a na teplo citlivé látky, jako je vitamin C a rostlinné látky, které zůstávají stabilní. 

Příklady použití prášku z ovoce acerola

Náš prášek z extraktu z ovoce acerola je ideální pro „optimalizaci“ vašeho smoothie, müsli, koktejlu, džusů nebo tvarohu. Je však také ideální pro zušlechťování pokrmů, jako jsou pomazánky, omáčky nebo dušená zelenina. Mělo by být zajištěno pouze to, že se prášek nezahřívá nad 40 ° C, aby byly chráněny cenné přísady. Náš ovocný prášek z aceroly má velmi vysokou kvalitu a biologickou dostupnost. Náš prášek z aceroly neobsahuje stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

 

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z aceroly. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 odměrka)

NRV *
Acerola extrakt

1 500 mg

**

    z toho vitamin C.

375 mg

468%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučení dávkování : 2 odměrky v rozdělených dávkách denně k jídlu, ať je hladina vitamínu C v průběhu dne stabilní.


Složení: extrakt z aceroly (obsahuje 25% přírodního vitaminu C), maltodextrin.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.