Vit4ever Vitamin C - 1000 mg - 365 tablet

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
749 Kč
Skladem

Vitamin C, nazývaný také kyselina askorbová, je jedním z vitamínů rozpustných ve vodě. Výsledkem je, že jej tělo nemůže uložit. Jelikož tento vitamin C sám o sobě není schopen produkovat, je lidský organismus závislý na pravidelném přísunu.

 • XXL balení 365 postupně uvolňujících tablet 
 • Každá tableta obsahuje 1000 mg vitaminu C + 20 mg extraktu z šípku + 20 mg citrusových bioflavonoidních lavonoidů
 • Citrusové bioflavonoidy a extrakt z šípku zvyšují biologickou dostupnost vitaminu C.
 • Naše tablety s vitaminem C jsou 100% veganské a bez želatiny
 • Samozřejmě bez laktózy a bez lepku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C podrobně

Vitamin C, nazývaný také kyselina askorbová, je jedním z vitamínů rozpustných ve vodě. Výsledkem je, že jej tělo nemůže uložit. Jelikož tento vitamin C sám o sobě není schopen produkovat, je lidský organismus závislý na pravidelném přísunu.

Vitamín C

 • pomáhá snižovat únavu
 • přispívá k normální psychologické funkci
 • přispívá k regeneraci snížené formy vitaminu E
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální činnosti nervového systému
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • přispívá k normálnímu fungování imunitního systému během a po intenzivní fyzické aktivitě

Vit4ever vitamin C 

Díky speciálnímu vývoji tablet, který zpomaluje uvolňování vitaminu C, je tělo zásobováno vitaminem C na několik hodin. Kromě toho je vitamin C z Vit4ever obohacen o extrakt z šípků a citrusové bioflavonoidy, což znamená, že lze zvýšit biologickou dostupnost obsaženého vitaminu C. Obsažené bioflavonoidy mohou navíc chránit vitamin C před oxidací, takže obsažený vitamin C je přítomen ve velmi stabilní kombinaci.

Kvalita produktu

Tablety s vitaminem C jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncepce HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že se při výrobě používají pouze prvotřídní suroviny.

Tablety vitaminu C jsou samozřejmě 100% veganské a neobsahují želatinu, příchutě, barviva, stabilizátory a geneticky modifikované přísady (neobsahují GMO).

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem C + extrakt z šípku + citrusové bioflavonoidy. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
vitamín C

1000 mg

1250%

Extrakt z šípku

20 mg

**

Citrusové bioflavonoidy

20 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1-2 tablety denně se sklenicí vody. Ideálně v rozdělených dávkách, aby byla zajištěna stabilní hladina vitaminu C v průběhu celého dne.


Složení: kyselina askorbová (vitamin C), mikrokrystalická celulóza (plnivo), citrusové bioflavonoidy, extrakt z šípku, směs rýžového extraktu (protihrudkující látka).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.