Vit4ever Liposomální vitamin C - 240 kapslí

619 Kč
Skladem

Vitamin C plní v našem těle řadu úkolů a podílí se na více metabolických procesech, než si většina pravděpodobně myslí. Vitamin C mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu, který zase zajišťuje normální funkci naší kůže, zubů, kostí a chrupavek. Navíc je to jeden z vitamínů s nejvíce antioxidačními vlastnostmi, které prospívají našemu imunitnímu systému, nervovému systému a energetickému metabolismu.

 • Každé balení obsahuje 240 veganských kapslí na 4 měsíce.
 • Komplex se skládá ze 3 aktivních složek s enormně vysokou biologickou dostupností.
 • Obsahuje v tucích rozpustnou látku fosfolipidy, která chrání vitamín C před oxidací a pomáhá vstřebávání vitamínu C přímo ze střevní stěny.
 • Vynikající absorpce a biologická dostupnost.
 • Abychom plně využili veškerou synergii, náš komplex obsahuje sloučeninu vitaminu C askorbyl palmitát (C-ester) a přírodní extrakt ze šípků.
 • Náš lipozomální komplex vitaminu C je 100% veganský
 • Bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C – Lipozomální komplex

Vitamín C je jistě znám všem z nás jako jeden z nejoblíbenějších vitamínů. To není bez důvodu, protože vitamín C plní v našem těle řadu úkolů a podílí se na více metabolických procesech, než si většina pravděpodobně myslí.

Vitamin C mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu, který zase zajišťuje normální funkci naší kůže, zubů, kostí a chrupavek. Navíc je to jeden z vitamínů s nejvíce antioxidačními vlastnostmi, které prospívají našemu imunitnímu systému, nervovému systému a energetickému metabolismu.

Ale jaký je rozdíl oproti běžnému vitamínu C?

Biologická dostupnost! Běžný vitamín C je ve vodě rozpustný vitamín C, který má bohužel tu nevýhodu, že nemůže být absorbován střevem v plném množství. Kombinací s přírodní látkou rozpustnou v tucích: fosfolipidy, která se získává ze slunečnic a neobsahuje sóju, je vitamin C chráněn před oxidací a může být absorbován přímo střevní stěnou a střevními buňkami. Výsledkem je zlepšená absorpce a biologická dostupnost.

Abychom optimalizovali náš komplex vitaminu C, zkombinovali jsme naši lipozomální sloučeninu vitaminu C s askorbylpalmitátem (C-ester), což je v tucích rozpustná forma vitaminu C, spolu s přírodním extraktem šípku, abychom plně využili stávající potenciál a využili synergii látek, které obsahuje.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Každé balení obsahuje 240 veganských kapslí na 4 měsíce.
 • Zvláště vysoké dávky s 1004 mg vitaminu C na denní porci (2 kapsle).
 • Náš komplex se skládá ze 3 aktivních složek s enormně vysokou biologickou dostupností.
 • Obsahuje v tucích rozpustnou látku fosfolipidy, která chrání vitamín C před oxidací a pomáhá vstřebávání vitamínu C přímo ze střevní stěny. Výsledkem je lepší absorpce a biologická dostupnost. Abychom plně využili veškerou synergii našeho komplexu, náš komplex stále obsahuje sloučeninu vitaminu C askorbyl palmitát (C-ester) a přírodní extrakt ze šípků.
 • Náš lipozomální komplex vitaminu C je 100% veganský a bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu.
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Doplněk stravy (NEM) s lipozomálním vitamínem C + šípkový extrakt. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(2 kapsle)

NRV*
Lipozomální vitamín C

1087 mg

**

>> z toho vitamín C

1000 mg

1250 %

>> z toho fosfolipidy

76,6 mg

**

Vitamin C (jako askorbyl palmitát)

4 mg

**

Šípkový extrakt

20 mg

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Lipozomální vitamin C (kyselina L-askorbová, fosfolipidy (ze slunečnice)), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, šípkový extrakt 20:1, askorbyl palmitát.

Doporučený příjem: Užívejte 2 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 08.2025

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.