GEN Adaptogen komplex - Antistress & Relax Support, 120 kapslí

589 Kč
Skladem

Adaptogen od Gen Nutrition je vysokodávkový a dokonale optimalizovaný komplex 8 speciálně vybraných rostlinných extraktů, aminokyselin a vitamínů, ve kterém byla věnována zvláštní pozornost optimální použitelnosti, stejně jako synergickým mechanismům účinku, aby uživateli nabídl nejlepší možný poměr nákladů a přínosů.

  • 120 tobolek s 2340 mg účinné látky.
  • S obsahem 8 aktivních složek se standardizovaným obsahem účinných látek. 
  • Kapsle jsou 100% veganské
  • Bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných továrnách v rámci EU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADAPTOGENY – Antistress & Relax Support

Termín Adaptogeny pochází z asijského regionu a odkazuje na biologicky aktivní rostlinné látky, které mají pomoci organismu lépe se vyrovnat s fyzickými a emocionálními stresovými situacemi na jedné straně a pomoci vytvořit rovnováhu na straně druhé!

GEN ADAPTOGEN komplex podrobně

Adaptogen od Gen Nutrition je vysokodávkový a dokonale optimalizovaný komplex 8 speciálně vybraných rostlinných extraktů, aminokyselin a vitamínů, ve kterém byla věnována zvláštní pozornost optimální použitelnosti, stejně jako synergickým mechanismům účinku, aby uživateli nabídl nejlepší možný poměr nákladů a přínosů.

Každé balení Adaptogen komplex Vám nabízí 120 tobolek s komplexem vysokých dávek účinných látek 8 různých základních složek a dávkou 2340 mg na denní porci 4 tobolek. Používáme 100% veganskou a rostlinnou HPMC kapsli a zcela se obejdeme bez škodlivých a sporných plniv a protispékavých látek.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • Denní dávka 4 kapsle obsahuje: 500 mg extraktu z kořene ashwagandhy KSM-66, 500 mg L-tryptofanu vyrobeného rostlinným kvašením, 400 mg bisglycinátu hořečnatého, 400 mg meduňky, 300 mg pravého ženšenu (obsahujícího 10% ginsenosidů), 200 mg extraktu rhodiola rhodiola rhodiola (obsahující 3% rosavinu a 1% salidrosidů), 30 mg vitaminu B6 a 10 mg extraktu černého pepře.
  • Pro náš přírodní Antistress & Relax Support používáme 8 aktivních složek, včetně vysoce koncentrovaných rostlinných extraktů se standardizovaným obsahem účinných látek. Pro extrakt z kořene ashwagandhy používáme značkovou surovinu KSM66, která je extrahována obzvláště jemně bez alkoholu. Čistý extrakt ashwagandha obsahuje všechny přírodní složky rostliny ashwagandha a pochází přímo z Indie, domova ashwagandhy.
  • Naše kapsle jsou 100% veganské a bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy s L-tryptofanem, rostlinné extrakty, hořčík a vitamín B6. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Za 4 kapsle

NRV*
Extrakt z kořene ashwagandhy (KSM-66)

500 mg

**

z toho withanolides

25 mg

**

L-tryptofan

500 mg

**

Bisglycinát hořečnatý

400 mg

**

z toho hořčík

80 mg

21

Extrakt z meduňky

400 mg

**

Ženšenový extrakt

300 mg

**

z toho ginsenosidy

30 mg

**

Rhodiola extrakt

200 mg

**

z toho rosaviny

6 mg

**

z toho salidrosidy

2 mg

**

Vitamín B6

30 mg

2143

Extrakt z černého pepře

10 mg

**

z toho piperin

9,5 mg

**


* Procentní podíl nutričních referenčních hodnot podle VO (EU) NR. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Ashwagandha kořen extrakt 12:1 KSM-66® (Withania Somnifera, obsahuje 5% withanolides), L-tryptofan fermentovaný, rostlinná kapsle obal: hydroxypropylmethylcelulóza, bisglycinát hořečnatý, extrakt z meduňky 10:1 (Melissa officinalis L.; Bylina), ženšenový extrakt 10:1 (Panax Ginseng C. A. Meyer, obsahuje 10% ginsenosidů), Rhodiola extrakt 10:1 (Rhodiola rosea; Kořen, obsahující 3% rosavinu a 1% salidrosidů), vitamín B6 - pyridoxal-5-fosfát, extrakt černého pepře (Piper nigrum, z toho 95% piperin).

Doporučený příjem: Užívejte 4 tobolky denně, nejlépe před Jděte do postele nebo po tréninku, s velkým množstvím tekutin (asi 300 ml).

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro dospívající, těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: