GEN L-glutamine 365 kapslí

679 Kč
Skladem

L-glutamin Ultra

L-glutamin je jednou z poloesenciálních aminokyselin, které naše tělo může produkovat v malých množstvích, ale většina musí být absorbována potravou. Potraviny, jako jsou ryby, maso, mléčné výrobky a luštěniny, jsou zde velmi vhodné, protože obsahují větší množství přírodního glutaminu. Čistý L-glutamin ve své volné formě je nejhojnější aminokyselinou ve svalové tkáni s podílem 60% a plní mnoho důležitých funkcí při syntéze bílkovin a v různých metabolických procesech.

  • Každé balení obsahuje 360 tobolek glutaminu, z nichž každá obsahuje 1100 mg, pro praktické 60denní používání.
  • Každá denní porce 6 tobolek poskytuje tělu 6600 mg čistého L-glutaminu.
  • Pro naše kapsle glutaminu používáme rostlinný L-glutamin, který je komplikovaně získáván přirozenou fermentací z kukuřice bez GMO.
  • Tablety neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-glutamin Ultra

L-glutamin je jednou z poloesenciálních aminokyselin, které naše tělo může produkovat v malých množstvích, ale většina musí být absorbována potravou. Potraviny, jako jsou ryby, maso, mléčné výrobky a luštěniny, jsou zde velmi vhodné, protože obsahují větší množství přírodního glutaminu.

Čistý L-glutamin ve své volné formě je nejhojnější aminokyselinou ve svalové tkáni s podílem 60% a plní mnoho důležitých funkcí při syntéze bílkovin a v různých metabolických procesech. Každé balení obsahuje 360 tobolek glutaminu, z nichž každá obsahuje 1100 mg, pro praktické 60denní používání. Každá denní porce 6 tobolek poskytuje tělu 6600 mg čistého L-glutaminu. Pro naše kapsle glutaminu používáme rostlinný L-glutamin, který je komplikovaně získáván přirozenou fermentací z kukuřice bez GMO. Kyselina glutamová je perfektní jako doprovodný doplněk stravy a může být dokonale kombinována s jinými aminokyselinami, jako je L-arginin, taurin, L-tyrosin, beta alanin a AAKG. Tablety neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

L-glutamin u sportovců

Zvláště pro sportovce všech disciplín je L-glutamin velmi užitečným a oblíbeným doplňkem. Díky tvrdému a intenzivnímu tréninku může hladina glutaminu ve svalu klesat poměrně rychle, ale naše tělo není schopno okamžitě poskytnout dostatek glutaminu, což je důvod, proč suplementace přímo po tréninku může být velmi užitečná.

GEN Nutrition L-Glutamine Ultra se získává komplikovaným a přirozeným fermentačním procesem z kukuřice bez GMO, a proto je pro naše tělo velmi dobře dostupný, na rozdíl od synteticky vyráběného L-glutaminu.

Doplněk stravy (NEM) s L-glutaminem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
6 kapslí na
denní porci
NRP*
L-glutamin

6600 mg

-


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: L-glutamin, kapsle vyrobená z želatiny (hovězí maso).

Doporučený příjem: V tréninkových dnech konzumujte 6 kapslí po tréninku s velkým množstvím tekutiny. V netréninkových dnech konzumujte 6 kapslí s velkým množstvím tekutiny ráno ihned po vstávání.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: