GEN L-glutamine 750 g

729 Kč
Skladem

L- Glutamin patří mezi esenciální aminokyseliny a v organismu plní mnoho funkcí. V první řadě je stavebním kamenem bílkovin, tvoří podstatnou součástí imunitního systému a podílí se na zdraví střev. Největší množství se nachází v živočišných potravinách jako jsou vejce, hovězí maso a mezi rostlinné patří rýže nebo kukuřice.

  • Každé balení obsahuje 750 g ultrajemného L-glutaminového prášku s přibližně 125 porcích po 6 g. 
  • Rostlinný glutaminový prášek, který je komplikovaně vyráběn přirozenou fermentací z kukuřice bez GMO. 
  • Náš čistý L-glutaminový prášek má dokonalou rozpustnost, přiložená odměrka umožňuje snadné a přesné dávkování.
  • 100% veganský, bez stearátu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů
  • Bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO)

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-glutamin čistý prášek

L-glutamin je jednou z poloesenciálních aminokyselin, které naše tělo může produkovat v malých množstvích, ale většina musí být absorbována potravou. Potraviny, jako jsou ryby, maso, mléčné výrobky a luštěniny, jsou zde velmi vhodné, protože obsahují větší množství přírodního glutaminu.

Čistý L-glutamin ve své volné formě je nejhojnější aminokyselinou ve svalové tkáni s podílem 60% a hraje mnoho důležitých funkcí při syntéze bílkovin a různých metabolických procesech.

Přehled nejdůležitějších událostí:

  • Každé balení obsahuje 750 g ultrajemného L-glutaminového prášku s přibližně 125 porcích po 6 g. Přiložená lopatka umožňuje snadné a přesné dávkování.
  • Rostlinný glutaminový prášek, který je komplikovaně vyráběn přirozenou fermentací z kukuřice bez GMO. L-glutamin lze výborně kombinovat s dalšími aminokyselinami, jako je L-karnitin, L-arginin, L-tyrosin, taurin, beta alanin a AAKG.
  • Doporučené použití: V netréninkových dnech konzumujte po vstávání 1 porci (6 g = 2 odměrky) s vodou nebo džusem. V tréninkových dnech po tréninku konzumujte 1 porci (6 g = 2 odměrky) s vodou nebo džusem.
  • Náš L-glutaminový prášek je 100% veganský, bez stearátu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).

L-glutamin u sportovců

Zvláště pro sportovce všech disciplín je L-glutamin velmi užitečným a oblíbeným doplňkem. Tvrdým a intenzivním tréninkem může hladina glutaminu ve svalu poměrně rychle klesnout, naše tělo pak není schopno glutamin znovu rychle poskytnout. Právě z tohoto důvodu může být suplementace přímo po tréninku velmi užitečná.

GEN Nutrition L-Glutamine Pure Powder se získává z kukuřice bez GMO prostřednictvím komplikovaného a přirozeného fermentačního procesu a na rozdíl od synteticky vyráběného L-glutaminu je proto pro naše tělo velmi dobře dostupný.

Doplněk stravy (NEM) s L-glutaminem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na 6 g prášku (2 odměrky)
%NRP*
L-glutamin 
6 g
-


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: L-glutamin

Doporučený příjem: Ve dnech bez tréninku konzumujte 1 po vstávání 1 porci (6 g = 2 odměrky) s vodou nebo džusem. V tréninkových dnech po tréninku konzumujte 1 porci (6 g = 2 odměrky) s vodou nebo džusem.

Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu. Uchovávejte tento výrobek mimo dosah malých dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: