GEN Creatine Ultra Caps - 420 kapslí

1 099 Kč
Skladem

100% Kreatin monohydrát je populární zejména mezi silově cvičícími sportovci, příznivci HIIT či hráči kolektivních sportů. Využít ho však mohou všichni aktivní jedinci, pro které je důležitá rychlost, výbušnost a maximální síla. Kreatin je totiž schopný zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. 

 • XL balení 420 vysokodávkovaných kapslí
 • Denní porce 3 kapslí obsahuje 3300 mg čistého kreatinu.
 • Obzvláště jemný díky faktoru Mesh 200
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin GEN Nutrition

Bílkoviny, sacharidy, tuky, to jsou prostě "základy", které každý sportovec zná a musí přesně koordinovat se svou stravou nebo suplementací, v závislosti na jeho cíli a počáteční délce. O výhodách a účincích všech ostatních doplňkových produktů, jako jsou boostery, spalovače, EAA, lze často argumentovat nebo diskutovat hodiny. Ale je jen jedna věc, o které se nemůžete hádat, a to je CREATINE! Protože se jedná o jediný doplněk, jehož EFEKT z hlediska zvýšení výkonu byl potvrzen Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)! Z technického hlediska to znamená: Při dávce nejméně 3 g / den zvyšuje kreatin fyzickou výkonnost při vysokorychlostním silovém tréninku v kontextu krátkodobé intenzivní fyzické námahy!

To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč je kreatin jedním z nejoblíbenějších doplňků v každém sportu a stal se nepostradatelným, pokud jde o zvýšení výkonu přirozeným způsobem, aniž byste se museli uchýlit k zakázaným látkám.

Proč právě Kreatin?

 • Síla, Síla, Síla: Kreatin je vaším spolehlivým parťákem pro zvýšení síly. Zjistěte, co to znamená, když vaše svaly mají navíc energie.
 • Svalový růst: Chcete větší, silnější svaly? Kreatin je tím pravým způsobem, jak toho dosáhnout.
 • Regenerace na Max: Již nebude trvat dlouho, než se po náročném tréninku budete cítit jako noví. Díky kreatinu bude vaše regenerace rychlejší než kdy předtím.
 • Kvalita je klíčem: Naše kreatinové produkty jsou pečlivě vybírané od důvěryhodných výrobců, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší možnosti pro zvýšení vašeho výkonu.

Přidejte kreatin do svého tréninkového režimu a sledujte, jak se mění vaše tělo a výkonnost. Začněte teď a dejte svým svalům to, co si zaslouží.

Správný příjem a správný čas

Kreatin není "krátkodobý" doplněk, i když mnoho sportovců si to vždy myslí nebo by si to myslelo. Aby bylo možné pocítit dlouhodobý a pozitivní účinek příjmu kreatinu, kreatin by měl být užíván neustále a po dobu několika měsíců (nejméně 3 měsíců), protože se jedná především o budování vysoké hladiny kreatinu v krvi.

V netréninkových dnech by měl být kreatin užíván vždy ráno ihned po vstávání a v tréninkových dnech před tréninkem nebo po něm, nejlépe v kombinaci s rychlými sacharidy, jako je ovocný džus nebo koktejl po tréninku / před tréninkem.

Kvalita a vysoké dávkování

Pro naše kapsle Creatine Ultra používáme pouze vysoké dávky kreatinu monohydrátu, který se vyznačuje obzvláště dobrou tolerancí a vysokou čistotou. Každá kapsle poskytuje 1250 mg čistého kreatinu monohydrátu, což odpovídá množství 3750 mg kreatinu monohydrátu na denní porci = 3 kapsle. Každé balení nabízí 420 tobolek a to je dostatečná dávka pro nepřetržité užívání po dobu 4,5 měsíce.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 420 vysokodávkovaných tobolek Ultra s plným obsahem účinné látky 1250 mg v jedné kapsli. Denní porce 3 kapslí dodá tělu 3750 mg monohydrátu kreatinu, který obsahuje 3300 mg čistého kreatinu. Dostatečné po celých 140 dní (cca 4,5 měsíce) při užívání 3 tobolek denně.
 • Náš kreatin má mesh faktor 200, a proto je obzvláště jemný a může být tělem velmi dobře absorbován.
 • Kreatin lze výborně kombinovat s dalšími aminokyselinami, jako je L-citrulin, L-glutamin, taurin, L-tyrosin, L-arginin a AAKG.
 • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další příslušná testovací kritéria.
 • Naše kreatinové kapsle jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

 

Doplněk stravy (NEM) s monohydrátem kreatinu. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Za denní porci
(3 kapsle)

NRV*
Kreatin monohydrát

3750 mg

**

z toho kreatin

3300 mg

**


*Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle VO (EU) NR. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: 100% Kreatin monohydrát, želatinová kapsle.

Dávkování: Konzumujte 3 kapsle s velkým množstvím tekutiny (300 ml) nejlépe po svalovém tréninku. Ve dnech bez tréninku užívejte 3 tobolky s velkým množstvím tekutiny (300 ml) ráno po vstávání. Kreatin může způsobit přírůstek hmotnosti.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: