NORTH AMERICAN HERB & SPICE - Kapky z černého bezu - Elderberry 60 ml

819 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Eldeberry od North American Herb and Spice je za studena lisovaný a 100% raw extrakt z černého bezu. Díky tomu v něm obsažené enzymy a všechny fytochemikálie zůstávají zcela neporušené. Černý bez je bohatý na biologickou energii ve formě slunečních fotonů. Raw extrakt z černého bezu je bohatý na vitamín C a ORAC jednotky. Působí očistně na celé tělo a podpůrně na imunitní systém. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eldeberry od North Amreican Herb and Spice je za studena lisovaný a 100% raw extrakt z černého bezu. Díky tomu v něm obsažené enzymy a všechny fytochemikálie zůstávají zcela neporušené. Černý bez je bohatý na biologickou energii ve formě slunečních fotonů.

Bezové kapky jsou špičkovým zdrojem účinných antioxidantů, které podporují imunitní a kardiovaskulární systém. Uvnitř kapek najdete nejkvalitnější bio černý bez spolu s čistým extraktem z pěstovaného granátového jablka a ve vodě rozpustným extraktem ze skořice. Tyto koncentrované extrakty poskytují tolik potřebnou výživu a přirozenou sladkou chuť bez přidaného cukru.

Zatímco tepelným zpracováváním bylinných výtažků se fotony rozptylují, u produktů NAHS toto nehrozí právě díky jejich metodě studeného lisování. 

Kapky Elderberry jsou extrémně silné, boží chuť černého bezu jde cítit z každé kapky. Je to víc než jen sezónní podpora. Používejte ho pro podporu očisty a optimální funkce vašeho těla po celý rok. Lahvička obsahuje 3850 ORAC jednotek.*

Složení

  • Divoký černý bez - má vysoce čisticí a podpůrné vlastnosti pro dýchací, trávicí a imunitní systém. Má taktéž bohatý obsah vitamínu C, flavonoidů a anthokyanů. Podporuje detoxikaci plic, krku, dutin a pokožky. Díky vysokému obsahu vitamínu C podporuje také normální funkci imunity.
  • Granátové jablka - jsou bohatá na polyfenoly a díky antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem těchto mikroživin může toto ovoce v doplňcích stravy nabídnout skvělé benefity pro váš zdravý organismus - protizánětlivé, srdeční oběh, krevní tlak anebo v ájurvédské medicíně se výtažky z granátového jablka, kůry plodů a kůry stromu používaly k léčbě úplavice a průjmu.
  • Cejlonská skořice - podporuje normální kognitivní a trávicí funkci, zejména normální funkci slinivky břišní pro podporu normální diabetické odezvy. Skořice je pro tělo velmi zdravá. Mezi ideální formy patří mletá kůra skořice a superkritický extrakt z celé potraviny. 
  • Purifikovaná voda

Dávkování

Děti 1 - 3 roky - čtvrt pipety.

Děti od 3 let - půl pipety.

Děti od 16 let a dospělí - celá pipeta jednou nebo několikrát denně dle osobní potřeby: určete si zda je to prevence nebo užívání při nemoci? Dle toho si upravte/ zvyšte svou dávku. Platí i pro mladší děti - dávky si upravte dle potřeby.

Co je to ORAC*

Jde o metodu, jejímž úkolem je změřit hodnotu antioxidantů v potravě. Oxygen Radical Absorb Capacity (ORAC) jednotka tedy udává schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály.

Až 80-90% světové populace (odhad) nezkonzumuje ani polovinu doporučené dávky antioxidantů potřebných k tomu, aby mohli bojovat s volnými radikály, se kterými přijde naše tělo do kontaktu. Podle výzkumu potřebujeme přibližně 3000-5000 ORAC jednotek denně. Šokující je, že většina lidí zkonzumuje jen 1200 ORAC jednotek denně. Možná i sníme dostatek ovoce a zeleniny, ale nemají vysokou antioxidační hodnotu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb & Spice (NAHS) je světovým lídrem v inovaci výživových doplňků. Tato inovace má počátek v nedotčených divočinách celého světa. NAHS je jediná společnost, která se zaměřuje na ručně sbírané, raw materiály z odlehlých přírodních zdrojů. Jedná se o náročnou práci, při které je vynaloženo obrovské úsilí objevit vzácné rostlinky, bylinky, semínka, kůru, bobule, divoké koření a mnoho dalších složek. Dříve než jsou výsledné doplňky uvedeny na trh, celý výrobní proces bere zřetel na nezpracované materiály, životní prostředí, osoby, které se ve výrobě angažují a také na koncové uživatele. Vše je důležitou součástí inovačního procesu.

Judy Kay Gray, M.S., výživová poradkyně a zakladatelka NAHS, si výrobou těch nejkvalitnějších a nejůčinnějších super potravin splnila svůj dlouholetý sen. Poté co dokončila studia na vysoké škole v oboru věda se zaměřením na výživu, procestovala přes 60 zemí celého světa, ve kterých studovala tradiční metody používání bylinek a koření k přírodní léčbě mezi různými kulturami. Učila se jak tyto komunity prospívají a udržují se zdravé bez neustálé lékařské péče. Nabitá vědomostmi, silné přírodní doplňky se staly realitou v podobě značky NAHS.