Vit4ever Hericium Intenso - Lions Mane 1300 mg - 180 kapslí

699 Kč
Skladem

Houba Hericium Erinaceus Intenso 650mg - 30% polysacharidů

Léčivé houby se těší stále větší oblibě díky svým pozitivním vlastnostem na zdraví. Rozhodně mezi nejoblíbenější můžeme také zařadit Lions Mane, která je bohatá na stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny (EAA) a vlákninu a zároveň slouží jako zdroj přírodních antioxidantů. 

  • NOVÉ větší balení 180 kapslí Hericium ( Lions Mane) s vysokou dávkou s 650 mg extraktu na kapsli.
  • Extrakt z ovocného těla 30:1, s koncentrací účinné látky až 30krát silnější než u srovnatelných produktů. 
  • Standardizovaný extrakt s 30% polysacharidů a 5% beta glukanu
  • Naše houbové kapsle jsou 100% veganské
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na čistotu a kontaminaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Houba Hericium Intenso - Lions Mane

Hericium Erinaceus, také známý jako trnová houba, patří do „rodu“ životně důležitých a jedlých hub spolu s dalšími známými druhy hub, jako jsou Reishi, Cordyceps Sinensis a Chaga. Léčivé houby se těší stále větší oblibě díky svým pozitivním vlastnostem. Mimo jiné jsou velmi bohaté na stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny (EAA) a vlákninu a slouží jako zdroj přírodních antioxidantů. 

Dosud bylo hlášeno a zkoumáno různé léčivé vlastnosti více než 2 000 druhů těchto jedlých a léčivých hub. Houba Hericium Erinaceus je jednou z nejvíce studovaných hub a v tradiční čínské medicíně má vynikající postavení. Nalezení je však poměrně vzácné. Hericium Erinaceus je v Německu, Číně, Pocházející z části Evropy a Japonska, plodnice podobné hlízám rostou pouze ve velmi starých lesích, kterých je, jak známo, stále méně. 

Díky svému neobvyklému vzhledu je Hericium Erinaceus celosvětově známý pod těmi nejkurióznějšími fantasy názvy jako: houba opičí hlavy (Čína), lví hříva (USA), bílá bobule (Francie) nebo v Německu jako ježčí knír.

Použití:

V asijských zemích, jako je Japonsko, Korea a Čína, se jako jedlá houba používá zejména Hericium Erinaceus (Pom Pom blanc). V tradiční čínské medicíně je naopak dokonce jedním z mála vybraných druhů hub, které jsou známé jako medicinální houby, medicinální houby nebo zdravotní houby a používají se v mleté ​​formě jako čistý prášek nebo kapsle.

V tradiční čínské medicíně se užívá:

1) U problému trávícího traktu jako jsou gastritidy, žaludeční vředy, pálení žáhy, reflux. Na harmonizaci žaludku, trávení a ochraňuje a zklidňuje sliznice.

2) Na neurologické problémy jako demence, Alzheimerova choroba, Parkinson. roztroušená skleroza, neuropatie a neurastenie. Také se užívá jako nootropikum pro zvýšení mozkové činnosti.

Kvalita Vit4ever

Vit4ever Hericium Intenso obsahuje 650mg čistého a vysokodávkového extraktu z ovoce Hericium v ​​poměru 30: 1 na kapsli. To odpovídá až 30násobku koncentrace v přímém srovnání s běžným práškem z hub Hericium. Kromě toho používáme pouze 100% veganskou kapsli bez diskutabilních přísad nebo separačních činidel.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z Hericium Erinaceus. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(2 kapsle)

NRV *
Hericium Erinaceus- tělový extrakt z ovoce

1300 mg

**

   z toho polysacharidy

390 mg

**

   z toho beta glukan

65 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně na lačno zapít dostatečným množstvím tekutiny. Ideálně ve spojení s Acerolou která zvyšuje účinek všech medicinálních hub. 


Složení: Extrakt z ovoce Hericium Erinaceus 30:1 (obsahuje 30% polysacharidů, 5% beta glukan), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 5.12.2021
Byl jsem s produktem moc spokojený a určitě si ho znovu zakoupím. Michal
5
BP Avatar autora | 1.12.2021
nedáváte slevu,třeba na senior pas?
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 2.12.2021
Dobrý den, slevu na senior pas bohužel zatím neposkytujeme, ale můžete se registrovat do našeho eshopu a díky tomu Vám neunikne žádná slevová akce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.