Vit4ever Železo + vitamín C - bisglycinát železnatý 365 tablet

699 Kč
Skladem

Železo hraje klíčovou roli při transportu kyslíku, v energetickém metabolismu a také přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Železo navíc snižuje únavu a přispívá k normální kognitivní funkci. Mezi další příznivé účinky patří přispívání k normální funkci imunitního systému a dělení buněk v těle. Kromě toho je železo velmi důležité pro rozvoj percepčních dovedností u dětí. Vitamin C také přispívá k normálnímu metabolismu, posiluje imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem a má také pozitivní vlastnosti na tvorbu kůže, kostí, chrupavek a zubů.

  • Výhodné balení 180 kapslí pro pohodlnou 3 měsíční zásobu.
  • Denní dávka s obsahem 2 kapslí dodá vašemu tělu 28 mg přírodního železa a 160 mg vitamínu C
  • Získáno výhradně z přírodních zdrojů
  • Kapsle obsahují čistě rostlinné železo
  • Vitamín C získán z extraktu z amly, aceroly a šípku
  • Vynikající vstřebatelnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Železo + Vitamín C

Železo je nejen jedním z nejdůležitějších, ale také jedním z nejběžnějších stopových prvků v našem těle. Minerály a stopové prvky jsou obecně důležité živiny a životně důležité látky, ale železo získává svůj zvláštní význam díky své hlavní funkci, a to transportu kyslíku a také energetickému metabolismu. Železo váže kyslík na hemoglobin a zajišťuje tak přísun kyslíku do našeho krevního oběhu.

Nedostatečný příjem železa potravou může vést k jeho nedostatku, což neznamená nic jiného, než že nám prostě dojdou síly a energie. Nepříjemnými následky nedostatku železa mohou být únava, bolesti hlavy, slabost, dušnost, nesoustředěnost a také nadměrně suché a stékající vlasy.

Doplňky stravy, jako jsou tablety železa nebo kapsle železa, mohou působit proti takovému nedostatku a podporovat vlastní metabolické procesy těla. Přírodní železo dokáže naše tělo nejlépe vstřebat v kombinaci s vitamínem C. Vitamín podporuje vstřebávání železa a převádí stopový prvek z 3-mocného na 2-mocné železo, které může tělo rychleji a lépe vstřebat.

Naše kapsle železa, jsou vyráběny v souladu s evropskými normami kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • Každé balení obsahuje 180 kapslí pro pohodlnou 3 měsíční zásobu. Každá denní dávka 2 kapslí dodá vašemu tělu 28 mg přírodního železa a 160 mg vitamínu C
  • Na rozdíl od běžných doplňků železa získáváme účinné látky výhradně z přírodních zdrojů a naše kapsle obsahují čistě rostlinné železo nebo vitamín C díky  šípkovému extraktu
  • Doplňky stravy ve formě kapslí s komplexem železa mohou pomoci v boji proti únavě, únavě a celkové malátnosti způsobené nedostatkem železa a zmírnit je
  • V kombinaci s přírodním vitamínem C ze šípkové + lněné mouky, který obsahuje omega-3 jádra, může být železo tělem obzvláště dobře vstřebáváno a zpracováváno

Jak funguje železo + vitamín C?

Jak již bylo zmíněno, stopový prvek železo hraje důležitou klíčovou roli při transportu kyslíku i v energetickém metabolismu. Pokud se pozorně podíváte na účinek této mikroživiny, přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Železo navíc snižuje únavu a přispívá k normální kognitivní funkci. Mezi další příznivé účinky patří přispívání k normální funkci imunitního systému a dělení buněk v těle. Kromě toho je železo velmi důležité pro rozvoj percepčních dovedností u dětí. Vitamin C také přispívá k normálnímu metabolismu, posiluje imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem a má také pozitivní vlastnosti na tvorbu kůže, kostí, chrupavek a zubů.

100% přírodní železo

Pro kapsle našeho železa používáme pouze extrakt z kari listů z Indie. Tato čistě přírodní forma železa je vázána na rostliny, a proto je považována za velmi šetrný a dobře snášený zdroj železa. Nepříjemné vedlejší účinky, které se často vyskytují u synteticky vyráběných doplňků železa, nehrají u našich 100% přírodních kapslí roli. Kromě čistě rostlinného zdroje železa poskytuje indický kari list také spoustu přírodního vitamínu C ve formě ovocných extraktů, jako je extrakt z amly a aceroly a šípku. Na rozdíl od běžných přípravků železa, jako je glukonát železa II, bylo také několikrát prokázáno, že má nejen lepší snášenlivost, ale také lepší vstřebatelnost účinné látky.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z kari listů + extrakt ze šípku. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

RHP*
Extrakt z kari listů

1110 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho železo

28 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

200 %

Šípkový extrakt

320 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho vitamín C

160 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

200 %

Lněná mouka

32 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Extrakt z kari listů (obsahuje 3 % železa), šípkový extrakt (obsahuje 50 % vitamínu C), leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné kapsle), lněná mouka (obsahuje 1 % omega-3 jader).

Doporučené dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně jednu hodinu před jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutin. Pokud je to možné, neměl by se konzumovat s kávou nebo černým či zeleným čajem, protože třísloviny v něm obsažené mohou zhoršit vstřebávání železa.

Důležité informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí.

Kvalita - náš slib

Abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu, jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských standardů kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, stejně jako na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.