Vit4ever MSM prášek - 1100 g - 99,9% čistý krystalický MSM

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
539 Kč
Skladem

MSM znamená zkratku: Methylsulfonylmethan. MSM je organická sloučenina síry, takzvané „sulfony“, a skládá se z přibližně 0,2 % čisté síry. Methylsulfonylmethan je navíc přírodní látka, která se hojně vyskytuje v lidském organismu a také v rostlinách a zvířatech. V lidském těle je to životně důležité a přebírá řadu důležitých úkolů. MSM se účastní mnoha metabolických procesů, produkce enzymů, aminokyselin a hormonů.

  • Jemný prášek MSM v uzavíratelném sáčku o hmotnosti 1,1 kg / 1100 g. 
  • Přibližně 440 denních porcí po 2500 mg. Přiložená odměrka usnadňuje dávkování MSM prášku
  • Prášek MSM má vysokou čistotu 99,9 % a je v krystalické formě. 
  • Ideální mesh faktor 40-80 a obzvláště vysokou biologickou dostupnost. 
  • Sirný prášek se vyrábí složitým destilačním procesem, který zachovává jeho jemnozrnnou strukturu
  • MSM prášek je 100% veganský a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů
  • Laboratorně testováno na obsah MSM, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria

Detailní informace

Detailní popis produktu

Methylsulfonylmethan se nachází v čerstvém a surovém stavu Potraviny jako: maso, mléko, ryby, káva, mořské plody a také ovoce, zelenina, luštěniny a ořechy. Pokud jsou však tyto potraviny dále zpracovávány (vařeny/ohřívány), obsah organické síry (MSM), který obsahují, může být značně snížen, což vede k nedostatku příjmu. Což je také důvod, proč se MSM doplňkům stravy dostává stále více pozornosti.

Význam MSM pro ostatní minerály!

Málokdo přemýšlí o přísunu MSM a většinou se mluví pouze o železe a hořčíku (nedostatek)! Naše těla obsahují  40krát více MSM než železa a 5krát více sloučenin síry než hořčík!  To by mělo rychle ukázat důležitost MSM v našem organismu.

MSM se podílí na mnoha procesech v těle!

Zde jsou ty nejdůležitější: MSM se podílí na produkci aminokyselin, enzymů a hormonů a ovlivňuje strukturu enzymů a bílkovin. Síra je také důležitou součástí kolagenu. Kolagen je zase důležitý pro zuby, kosti, chrupavky, šlachy, kůži, pojivové tkáně a vazy.

Vysoký Mesh Factor – Nejlepší biologická dostupnost – Nejlepší kvalita!

Mesh faktor vám říká, jak jemně mletý prášek je. Většina MSM prášků na trhu má  mesh faktor 40-60. Vit4ever MSM PURE má mesh faktor 40-80. To znamená, že náš prášek má ještě jemnější strukturu, což znamená, že tělo může optimálně absorbovat prášek MSM a má tak nejvyšší biologickou dostupnost.

Naše MSM PURE se navíc vyrábí pomocí velmi  složitého destilačního  procesu. Rozlišuje se zde destilace a krystalizace.

  • Během krystalizace  se prášek MSM pouze opláchne vodou a odstředí. Tento systém je velmi zranitelný a může vést ke kontaminaci.
  • Během destilace  , kterou používáme, se prášek MSM v několika fázích jemně zahřívá, aby se odstranila vlhkost a nečistoty. Jedná se však o velmi složitý a finančně náročný proces, ale výsledek se vyplatí!

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever je kvalita absolutní prioritou, proto používáme pouze  čistý MSM prášek bez nežádoucích přísad. Náš prášek MSM je velmi kvalitní a neobsahuje žádné nežádoucí přísady. Náš MSM prášek neobsahuje stearát hořečnatý, separační činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Doplněk stravy (NEM) s methylsulfonylmetanem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty 
Složení
Na denní porci
(2 odměrky)
*%NRV
MSM (methylsulfonylmethan)
2000 mg
-


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.

Složení: Methylsulfonylmethan 99,9% čistota (0,1% zbytková vlhkost).

Doporučené dávkování : 2 odměrky (2 odměrky odpovídají 2,5 g) vmíchejte do studené misky nebo studeného nápoje a konzumujte denně.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Konzumentům s polykacími obtížemi nebo nedostatečným příjmem tekutin hrozí udušení. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 19.5.2022
opravdu velice kvalitní výrobek, jsem velmi spokojen

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení