Vit4ever MSM prášek - 1100 g - 99,9% čistý krystalický MSM

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
599 Kč
Skladem

MSM je organická sloučenina síry, takzvané „sulfony“, a skládá se z přibližně 0,2 % čisté síry. Methylsulfonylmethan je navíc přírodní látka, která se hojně vyskytuje v lidském organismu a také v rostlinách a zvířatech. V lidském těle je to životně důležité a přebírá řadu důležitých úkolů. MSM se účastní mnoha metabolických procesů, produkce enzymů, aminokyselin a hormonů.

  • Jemný prášek MSM v uzavíratelném sáčku o hmotnosti 1,1 kg / 1100 g. 
  • Přibližně 440 denních porcí po 2500 mg. Přiložená odměrka usnadňuje dávkování MSM prášku
  • Prášek MSM má vysokou čistotu 99,9 % a je v krystalické formě. 
  • Ideální mesh faktor 40-80 a obzvláště vysokou biologickou dostupnost. 
  • Sirný prášek se vyrábí složitým destilačním procesem, který zachovává jeho jemnozrnnou strukturu
  • MSM prášek je 100% veganský a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů
  • Laboratorně testováno na obsah MSM, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever MSM prášek

Methylsulfonylmethan se nachází v čerstvém a surovém stavu Potraviny jako: maso, mléko, ryby, káva, mořské plody a také ovoce, zelenina, luštěniny a ořechy. Pokud jsou však tyto potraviny dále zpracovávány (vařeny/ohřívány), obsah organické síry (MSM), který obsahují, může být značně snížen, což vede k nedostatku příjmu. Což je také důvod, proč se MSM doplňkům stravy dostává stále více pozornosti.

Význam MSM pro ostatní minerály!

Málokdo přemýšlí o přísunu MSM a většinou se mluví pouze o železe a hořčíku (nedostatek)! Naše těla obsahují  40krát více MSM než železa a 5krát více sloučenin síry než hořčík!  To by mělo rychle ukázat důležitost MSM v našem organismu.

MSM se podílí na mnoha procesech v těle!

Zde jsou ty nejdůležitější: MSM se podílí na produkci aminokyselin, enzymů a hormonů a ovlivňuje strukturu enzymů a bílkovin. Síra je také důležitou součástí kolagenu. Kolagen je zase důležitý pro zuby, kosti, chrupavky, šlachy, kůži, pojivové tkáně a vazy.

Vysoký Mesh Factor – Nejlepší biologická dostupnost – Nejlepší kvalita!

Mesh faktor vám říká, jak jemně mletý prášek je. Většina MSM prášků na trhu má  mesh faktor 40-60. Vit4ever MSM PURE má mesh faktor 40-80. To znamená, že náš prášek má ještě jemnější strukturu, což znamená, že tělo může optimálně absorbovat prášek MSM a má tak nejvyšší biologickou dostupnost.

Naše MSM PURE se navíc vyrábí pomocí velmi  složitého destilačního  procesu. Rozlišuje se zde destilace a krystalizace.

  • Během krystalizace  se prášek MSM pouze opláchne vodou a odstředí. Tento systém je velmi zranitelný a může vést ke kontaminaci.
  • Během destilace  , kterou používáme, se prášek MSM v několika fázích jemně zahřívá, aby se odstranila vlhkost a nečistoty. Jedná se však o velmi složitý a finančně náročný proces, ale výsledek se vyplatí!

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever je kvalita absolutní prioritou, proto používáme pouze  čistý MSM prášek bez nežádoucích přísad. Náš prášek MSM je velmi kvalitní a neobsahuje žádné nežádoucí přísady. Náš MSM prášek neobsahuje stearát hořečnatý, separační činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Doplněk stravy (NEM) s methylsulfonylmetanem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty 
Složení
Na denní porci
(2 odměrky)
*%NRV
MSM (methylsulfonylmethan)
2000 mg
-


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.

Složení: Methylsulfonylmethan 99,9% čistota (0,1% zbytková vlhkost).

Doporučené dávkování : 2 odměrky (2 odměrky odpovídají 2,5 g) vmíchejte do studené misky nebo studeného nápoje a konzumujte denně.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Konzumentům s polykacími obtížemi nebo nedostatečným příjmem tekutin hrozí udušení. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 19.5.2022
opravdu velice kvalitní výrobek, jsem velmi spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.