Vit4ever Premium Multivitamin Intenso - 365 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
649 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Multivitamin Intenso vám nabízí inteligentní a koordinovaný komplex skládající se z 26 vitamínů (rozpustných ve vodě a v tucích), minerálů, stopových prvků a rostlinných extraktů. U našich Multivitamin Intenso kapslí má transparentnost a biologická dostupnost nejvyšší prioritu! Z tohoto důvodu jsou všechny obsažené aktivní složky ve své nejčistší a bioaktivní formě nebo například vstupují do chelátové sloučeniny, aby se maximalizovala vstřebatelnost a snášenlivost.

 • 365 vysokodávkových kapslí s 26 účinnými látkami. 
 • Unikátní multivitaminové složení, které kombinuje vysoce kvalitní vitamíny, minerály, stopové prvky, antioxidanty a rostlinné látky. 
 • Náš přípravek Multivitamin AZ používá sloučeniny, které mají obzvláště vysokou biologickou dostupnost a jsou velmi dobře snášeny.
 • Dokonale sladěná receptura pro využití plných synergických efektů.
 • Naše multivitamínové kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Premium Multivitamin Intenso

Když mluvíme o vyvážené stravě, často se zmiňují pojmy jako makro nebo mikroživiny. Mezi makroživiny patří tuky, bílkoviny a sacharidy a tělo je využívá k výrobě energie (paliva). Mikroživiny na druhou stranu obecně nejsou dodavateli energie.

Mikroživiny, jako jsou vitamíny, minerály / stopové prvky a rostlinné extrakty, jsou zodpovědné za udržování životně důležitých funkcí v našem těle a mimo jiné jsou zodpovědné za to, že přijaté makroživiny mohou být v těle vůbec využity. Kromě toho jsou mikroživiny nezbytné, což znamená, že je naše tělo není schopno produkovat vůbec nebo v nedostatečném množství. Protože je však o to důležitější pokrýt denní potřebu, abychom se vyhnuli nedostatku, je nutné je tělu dodávat pravidelně a především v dostatečném množství potravou či doplňky stravy.

Vitamíny se podílejí na různých životně důležitých procesech v těle a na udržení normálního zdraví. Každý vitamín má specifický úkol a oblast použití, což je také důvod, proč se nemohou navzájem nahradit. Mezi nejdůležitější funkce, na kterých se vitamíny podílejí, patří: metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin, regulace růstu buněk, antioxidační procesy a imunitní systém.

Minerály a stopové prvky jsou velmi důležité pro různé funkce v našem těle. Různé minerály se často podílejí na jedné funkci a vzájemně se doplňují. Mezi nejdůležitější oblasti použití minerálů patří: transport kyslíku v krvi, přenos signálů mezi buňkami, imunitní obrana, regulace vodní bilance a přenos vzruchů do nervů.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 365 vysokodávkových kapslí s 26 účinnými látkami. Unikátní multivitaminové složení, které kombinuje vysoce kvalitní vitamíny, minerály, stopové prvky, antioxidanty a rostlinné látky. Náš přípravek Multivitamin AZ používá sloučeniny, které mají obzvláště vysokou biologickou dostupnost a jsou velmi dobře snášeny.
 • Kromě použití vybraných prémiových surovin (značkové suroviny) ve formě chelátových sloučenin (zinek, hořčík), bioaktivních forem a kofaktorů náš komplex obsahuje speciální kombinaci kompletního komplexu vitamínů B a všech nezbytných & rozpustné v tucích Vitamíny (A, D3, K1+K2, E). Dokonale sladěná receptura pro využití plných synergických efektů.
 • Naše multivitamínové kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Vit4ever Multivitamin Intenso podrobně:

Multivitamin Intenso vám nabízí inteligentní a koordinovaný komplex skládající se z 26 vitamínů (rozpustných ve vodě a v tucích), minerálů, stopových prvků a rostlinných extraktů. U našich Multivitamin Intenso kapslí má transparentnost a biologická dostupnost nejvyšší prioritu! Z tohoto důvodu jsou všechny obsažené aktivní složky ve své nejčistší a bioaktivní formě nebo například vstupují do chelátové sloučeniny, aby se maximalizovala vstřebatelnost a snášenlivost.

Navíc vám jedno balení nabízí 365 vysokodávkových a veganských kapslí, které při užívání 2 kapslí denně vystačí minimálně na 180 dní (6 měsíců). I když se náš produkt zdá být velmi složitý, podařilo se nám zcela vyhnout pochybným přísadám, jako jsou plniva a separační činidla, a udržet přípravek 100% veganský.

Další zajímavosti Multivitamin Intenso:

 • Obsahuje kompletní komplex vitamínů B, včetně 2 kofaktorů inositolu (vitamín B8) a cholinu (vitamín B4), které mohou výrazně zlepšit vstřebávání a dostupnost
 • Obsahuje kombinaci všech vitamínů rozpustných v tucích (A, D3, K1+K2, E) a také prémiovou surovinu K2VITAL v její nejčistší a nejbezpečnější formě s potvrzeným obsahem all-trans 99+% menachinonu MK- 7
 • Vitamín B12 a vitamín B9 (folát) jsou obsaženy v endogenních a bioaktivních formách, což znamená, že již nejsou potřeba konverzní procesy v těle (methylkobalamin + L-5-MTHF folát)
 • Kyselinou pufrovaný vitamín C ve formě L-askorbátu vápenatého s velmi vysokou biologickou dostupností a "time Release" efektem namísto klasické kyseliny askorbové.
 • Zinek a hořčík jako bisglycinát (chelátová sloučenina), které mohou zajistit optimální vstřebávání a snášenlivost
 • Obsahuje esenciální stopový prvek chrom jako bioaktivní formu = pikolinát chromitý
 • Podporováno přídavkem OPC (antioxidant) z extraktu z francouzských hroznových jader a chinonového derivátu koenzymu Q10.

Doplněk stravy (NEM) s vitamíny a minerály. Tento produkt není léčivý přípravek.

Složení

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV*
Minerály a stopové prvky

 

 

hořčík 75 mg

20 %

zinek

3,2 mg

32 %

molybden

17,4 mcg

35 %

mangan 500 mcg

25 %

měď

350 mcg

35 %

chrom 

20 mcg

50 %

jód

30 mcg

32 %

selen

25 mcg

46 %

vitamíny

 

 

vitamín C

100 mg

125 %

Vitamín A 488 mcg / 1625 IU

61 %

Vitamin D3 10 ug / 400 IU

200 %

vitamín E

6 mg / 9 IU

50 %

Vitamín K2 (MK7)

15 mcg

20 %

Vitamín K1  

23 mcg

30 %

Thiamin (vitamín B1)

1,4 mg

127,2 %

Riboflavin (vitamín B2

1,8 mg

128 %

Niacin (vitamín B3)

14 mg

88 %

cholin

5 mg

150 %

Kyselina pantotenová (vitamín B5)

9 mg

124 %

Vitamín B6

1,75 mg

136 %

Folát (vitamín B9)

100 mcg

50 %

Vitamín B7 (biotin)

72,5 mcg

136 %

Vitamín B12

10 mcg

400 %

Další ingredience

 

 

Koenzym Q10

5 mg

**

inositol 

5 mg

**

extrakt z hroznových jader

21,4 mg

**

>> z toho OPC

15 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: bisglycinát hořečnatý, rostlinný obal tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza, L-askorbát vápenatý, extrakt z hroznových jader, bisglycinát zinečnatý, inositol hexanikotinát, L-cholin bitartrát, D-alfa-tokoferol sukcinát, D-pantothenát vápenatý, selenomethionin, ubiinositol, myo- , retinylpalmitát, molybdenan sodný, glukonát manganu, cholekalciferol, riboflavin 5´fosfát, pyridoxal-5-fosfát, menachinon MK-7 (K2VITAL®, All-trans 99+%), thiaminmononitrát, bisglycinát měďnatý, chromiumphyllopikon, kyselina listová jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofolátu (Magnafolate® Pro), D-Biotin, jodid draselný, methylkobalamin.

Doporučené dávkování: 2 tablety denně zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité pokyny: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.