Nuvi Health Přírodní Vitamin C komplex 240 - extrakt z aceroly a šípku

599 Kč
Skladem

Komplex Acerola + šípek -  200mg přírodní Vitamin C

Vitamín C je nejen jedním z nejsilnějších antioxidantů, ale je také jedním ze základních vitamínů, bez nichž naše tělo nemůže 100%fungovat. Kůže, kosti, dásně, zuby, stejně jako nervový a imunitní systém - všechny jejich funkce jsou podporovány vitamínem C a zajišťují, že vše běží hladce.

 • Obsahuje nejvyšší možné procento pouze přírodního vitamínu C bez dodatečně přidané kyseliny askorbové
 • Až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová.
 • 240 porcí z extraktu z aceroly a šípku, kdy každá dávka obsahuje 200 mg šetrně získaného PŘÍRODNÍHO vitaminu C.
 • Komplex vitaminu C je čistě přírodní produkt bez nežádoucích a škodlivých přísad. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplex vitaminu C s extraktem z aceroly a šípku

Ovoce aceroly a šípek se po staletí těší velké oblibě a patří mezi nejlepší ovoce mezi přírodními zdroji vitamínu C na celém světě. Obzvláště v dnešní době, kdy se používá stále více přírodních přípravků, se stále více dostávají do centra pozornosti, ať už jako „superpotravina“ nebo „klasické doplňky stravy“! Kombinace aceroly + šípku vám nabízí nejen kvalitní a přirozený zdroj vitaminu C, ale má i řadu dalších výhod. Na jedné straně je tato kombinace díky svému přirozenému výskytu tělem absorbována velmi dobře a se zpožděním několika hodin (vysoká biologická dostupnost), na druhé straně jsou oba plody bohaté na množství rostlinných látek, stopových prvků,

Plody acerola jsou jedním z prvních 3 druhů ovoce na světě s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu CJeho obsah vitaminu C je například 40krát vyšší než obsah zralého pomeranče!  Ale to ještě zdaleka nekončí! Acerola je nejen skutečnou bombou vitaminu C, ale také bohatá na sekundární rostlinné látky a důležité antioxidanty.

Patří mezi ně více než 20 vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, jako je beta-karoten, flavonoidy, rutin a antokyany. Proto je mnohem efektivnější použivat přírodní zdroje vitamínu C nez kyselinu askorbovou!!! Díky přirozené kombinaci spousty vitamínu C a vysoce kvalitních flavonoidů má ve společném působení má až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová. Jinými slovy 100mg přírodního vitamínu C má na tělo účinek jako 20g kyseliny askorbové bez vedlejších účinků.

Vitamín C je efektivní pouze když je užíván pravidelně! 

V jedné  preventivní dávce bychom měli užít mezi 200- 400mg čistého vitamínu C, jelikož větší množství tělo s největší pravděpodobností vyloučí.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012

V příloze naleznete výňatek ze schválených prohlášení týkajících se zdraví, která mohou být učiněna o vitaminu C:

 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
 

Kvalita a dávkování

Náš komplex vitaminu C je absolutně prémiovým produktem, pečlivě vyrobeným ze 2 vysoce kvalitních a přírodních zdrojů vitaminu C, které mají nejvyšší obsah přírodního vitamínu C. Kromě toho používáme 100% veganskou a rostlinnou skořápku kapslí a zcela upustíme od jakýchkoli plniv a separačních prostředků. Na denní porci (2 kapsle) získáte 400mg vitaminu, získaného z 1294mg extraktu z třešně aceroly a 400mg extraktu z šípky. 1 plechovka 240 tobolek vám nabízí dlouhodobou zásobu nejméně 4 měsíce, když užijete 2 kapsle denně.

Naše kapsle s vitamínem C jsou 100% veganské a neobsahují stearát hořečnatý, želatinu, příchutě, barviva, stabilizátory, konzervanty, samozřejmě bez laktózy a bez lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).

 

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z aceroly + extraktem ze šípku. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 kapsle NRV *
Acerola extrakt

1294 mg

-

z toho vitamín C.

220 mg

275%

Extrakt ze šípku

400 mg

-

z toho vitamín C.

180 mg

225%

Celkový vitamin C.

400 mg

500%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučení dávkování : 2 kapsle denně v rozdělených dávkách k jídlu, ať je hladina vitamínu C v průběhu dne stabilní.

Složení: acerolový extrakt, šípkový extrakt, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.