Vit4ever Vitamin D3 5 000 IU + K2-MK-7 VITAL - 365 tablet

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
949 Kč
Skladem

Vitamin D3 5 000 IU + vitamin K2-MK-7 VITAL

Vitamin D3, známý jako sluneční vitamin a vitamin K, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitaminu K2 je cílená a důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze společně. Respektive navzájem se doplňují. 

  • Patentovaná surovina K2VITAL s garantovanou hodnotou all-trans minimálně 99,5%
  • Cenově nejvýhodnější produkt na trhu ve srovnání s konkurenčními výrobky
  • XXL rodinné balení o 365 dávkách
  • Vitamin K2 se získává z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu (rostlinného původu). 
  • Vitamin D3 je jemně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Bez obsahu nežádoucích přísad, samozřejmě také bez laktózy, želatiny a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testovaný na obsah účinné látky (D3, K2 a obsah All Trans)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 5 000 IU a vitamín K2 K2-MK-7 VITAL

Jak vitamin D3, známý jako sluneční vitamin, tak poměrně neznámý vitamin K, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitaminu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu. Když se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však lze aktivovat pouze dostatečným množstvím vitaminu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 znamená také zvýšenou potřebu vitaminu K2.

Vit4ever Vitamin D3 + K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety s vitaminem D3 + K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou!

U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu K2VITAL! K2VITAL je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s potvrzenou hodnotou all-trans 99,5%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status sGRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamin D3 používáme cholekalciferol v léčivé čistotě, který se jemně extrahuje z lanolinuVitamin K2 i vitamin D3 získáváme přímo od společnosti Kappa Bioscience.

Vlastnosti produktu

Bez nežádoucích přísad: Tablety vitaminu D3 + K2 jsou 100% vegetariánské a neobsahují nežádoucí přísady, jako jsou protispékavé látky, stearan hořečnatý, příchutě, barviva nebo konzervační látky. Tablety samozřejmě také neobsahují laktózu, želatinu a lepek.

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem D3 + vitamin K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 5denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

5 000 IU (125 mcg)

2500%

Vitamin K2

100 mcg

133%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu se sklenicí vody každý 5. den. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky nebo nalačno s Omega 3 či jiným olejem. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

 Složení: Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL, All-trans 99 +%).


Důležité informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před užitím se svým lékařem. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Drž se dál od dětí! Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky. Skladujte na chladném a suchém místě.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 19.12.2023
Opakovaně nakupuji, skvělý produkt,bereme s manželem již 2 roky. Doporučuji - složením i cenově super.
5
JK Avatar autora | 20.7.2022
SPOKOJENOST

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.