Vit4ever Berberin HCL Intenso - 120 kapslí

699 Kč
Skladem

Berberin je přírodní alkaloid známý také jako Berberis vulgaris nebo Berberis aristata. Abyste mohli optimálně těžit z cenných surovin, hraje hlavní roli prvotřídní kvalita. To je přesně to, co najdete v našich kapslích Berberine HCL Intenso.

  • 120 kapslí s vysokou dávkou s 500 mg čistého berberinu prvotřídní kvality: Naše kapsle berberine jsou optimalizovány s 15 mg extraktu z černého pepře na kapsli (95% obsah piperinu).
  • Pro naše kapsle používáme pouze přírodní extrakt z berberinu, který se pečlivě získává z kořenů zlaté nitě čínské (Coptis chinensis Franch).
  • Naše kapsle jsou 100% veganské , bez GMO a zaručeně bez příchutí, stearanu hořečnatého a barviv.
  • Kromě toho se důsledně vyhýbáme želatině, lepku, laktóze, stabilizátorům a konzervantům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Berberin kapsle s velmi vysokou biologickou dostupností

Zkombinovali jsme ho s piperinem z černého pepře, aby vaše tělo mohlo co nejlépe vstřebat berberin obsažený v našich kapslích Berberine HCL Intenso. Naše vysoce koncentrované kapsle berberinu poskytují 500 mg čistého berberinu a 15 mg extraktu z pepře na kapsli.

Berberin je intenzivně žlutě zbarvený, přirozeně se vyskytující rostlinný alkaloid , který se v TCM (tradiční čínské medicíně) používá po staletí. Mezitím se také konvenční medicína stále více zajímá o zdravotní potenciál antioxidantů (sekundárních rostlinných látek), jako jsou berberin, kurkuma a spol. Díky pečlivé extrakci z čistého zdroje jsou naše kapsle Berberine HCL Intenso postaveny výhradně na prémiových surovinách

Optimální přísun berberinu: Dalším benefitem je nekomplikované dávkování. Každé balení obsahuje 120 vysoce koncentrovaných berberinových kapslí, které vydrží několik měsíců v závislosti na individuálním příjmu.

Naše rozumně nakombinované berberinové kapsle na bázi vysoce kvalitního komplexu poskytují celkem 1000 mg berberinového extraktu a 30 mg pepřového extraktu na doporučenou denní porci dvou kapslí.

Vysoce kvalitní, udržitelné, veganské: To je to, co dělá Berberine HCL Intenso tak jedinečným

Naše udržitelné kapsle Berberine HCL Intenso jsou přísně kontrolovaným prémiovým produktem bez umělých přísad s optimální biologickou dostupností. To je zajištěno šetrným výrobním procesem s využitím složitého extrakčního procesu .

Cenné složky extraktu z kořene čínské zlaté nitě jsou chráněny 100% veganským obalem kapsle.

Doplněk stravy (NEM) s berberinem HCL + piperinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 kapsle)

*%NRV

Extrakt z kořene čínské zlaté nitě

516 mg

**

    z toho berberin HCL

500 mg

**

Extrakt z černého pepře

15 mg

**

    z toho piperin

500 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Extrakt z berberinu (97% berberin HCL) z kořenů zlaté nitě čínské (Coptis chinensis Franch), potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle), extrakt z černého pepře (95% piperin), separační látka: extrakt z rýže.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Kvalita – náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Holandsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá dodržet náš náročný slib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských norem kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše produkty necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu a také na obsah účinných látek. Všechny výsledky vám zpřístupňujeme jako PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.