Vit4ever Chrom 200 mcg - 365 tablet

399 Kč
Skladem

Chrom je minerál, který hraje v našem organismu velice důležitou roli. I když ho potřebujeme v malých množstvích, jeho přínosy jsou obrovské. Chrom má klíčovou roli při zpracování cukru (glukózy) a regulaci hladiny cukru v krvi. Působí jako navigace pro cukr, aby se dostal tam, kam má a kdy má. Když je hladina cukru stabilní, máme více energie a cítíme se lépe.

 • XL výhodné balení obsahuje 365 tablet v praktické zásobě na 12 měsíců
 • Každá tableta má vysokou dávku 200 mcg esenciálního stopového prvku chromu
 • Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny cukru v krvi
 • Pikolinát chromitý je jednou z nejlépe tolerovaných sloučenin chrómu
 • Bez nežádoucích přísad a jsou 100% veganské. 
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrom Vit4ever

Chrom je jedním ze základních stopových prvků v našem těle, což znamená, že je pro náš organismus životně důležitý. Chrom se v našem organismu vyskytuje jen ve velmi malém množství (méně než 5 gramů). Vzhledem k tomu, že se chrom v důsledku stravy a každodenního stresu ne vždy dostatečně vstřebává běžnou potravou, je vhodné předcházet příznakům nedostatku a užívat jej jako doplněk stravy. V roce 2011 Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) rozhodl, že je bezpečné přidat až 250 mcg (mikrogramů) pikolinátu chromu do vaší každodenní stravy.

Hlavní benefity chromu:

 • Regulace hladiny cukru: Chrom pomáhá tělu lépe používat inzulin, což je "klíč" pro cukr, aby mohl vejít do buněk. To pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi stabilní, což je důležité pro energii a prevenci problémů s cukrem.
 • Podpora energie: Díky správné regulaci cukru v krvi nám chrom dodává energii. Máme více síly pro každodenní aktivity a cítíme se méně unaveni.
 • Podpora stabilní nálady: Stabilní hladina cukru může také podporovat stabilní náladu. Mnozí lidé si všimnou, že se cítí lépe a méně podráždění, když je jejich hladina cukru stabilní.
 • Podpora hubnutí: Chrom může pomoci potlačit chuť k sladkostem a snažit se nám dát pocit sytosti. To může pomoci při snaze zhubnout a udržet si váhu.
 • Podpora svalů: Chrom může být také spojen s lepším využitím a sílou svalů. To může mít pozitivní vliv na sportovce a ty, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici.

Vit4ever chromové tablety:

Pro zajištění optimální biologické dostupnosti a snášenlivosti používáme pikolinát chromitý, také známý jako pikolinát chromitý (III). Pikolinát chromitý je také označován jako biologicky aktivní forma chromu, protože naše tělo dokáže nejlépe absorbovat a využít pouze tuto sloučeninu chromu! Pikolinát je zkratka pro kyselinu pikolinovou a je to organická sloučenina, která výrazně podporuje vstřebávání chrómu ve střevě a buňkách.

Tablety Chrom jsou 100% veganské, bez stearanu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů, bez geneticky modifikovaných přísad (GMO free)

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Každé balení obsahuje 365 chromových tablet v praktické zásobě na 12 měsíců
 • Každá tableta má vysokou dávku 200 mcg esenciálního stopového prvku chromu
 • Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny cukru v krvi
 • Pikolinát chromitý je jednou z nejlépe tolerovaných sloučenin chrómu a má velmi dobrou vstřebatelnost
 • Tablety jsou velké cca 8 mm a lze je snadno zapít tekutinou
 • Naše chromové tablety neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů

Chrom je nezbytný pro mnoho katabolických (odbourávání) i anabolických (stavebních) metabolických procesů. Dobrým příkladem toho je metabolismus sacharidů a zpracování glukózy, které by bez chrómu nefungovalo.

Doplněk stravy (NEM) s pikolinátem chromu. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV*
pikolinát chromitý

1,66 mg

**

    z toho chrom

200 mcg

500 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Mikrokrystalická celulóza (plnivo), pikolinát chromitý (chróm).

Doporučené dávkování: 1 tabletu denně zapít dostatečným množstvím tekutin

Důležitá informace: Uvedený doporučený denní příjem se nesmí překročit. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Tento výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí! Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.