Vit4ever Biotin + selen + zinek - 365 tablet

549 Kč
Skladem

Biotin Selenium Advanced + Zinc obsahuje jedinečný a dokonale sladěný komplex vysokodávkových a esenciálních minerálů a vitamínu. Kromě toho jsou nezbytné pro optimální přísun důležitých živin pro naši pokožku, vlasy a nehty. Při sestavování použitých minerálů se vždy spoléháme na přírodní a kvalitní suroviny, které mají vysokou biologickou dostupnost a mohou být proto optimálně využity naším tělem.

  • 365 tablet v praktické 12 měsíční dávce (roční balení).
  • Komplex obsahuje 10 000 mcg biotinu, 100 mcg selenu a 10 mg zinku na tabletu.
  • Chytře kombinuje ingredience pro pokožku, vlasy a nehty. 
  • Tablety Biotin Selenium Advanced neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
  • Neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biotin Selen Advanced + zinek Vit4ever

Biotin Selenium Advanced + Zinc obsahuje jedinečný a dokonale sladěný komplex vysokodávkových a esenciálních minerálů a vitamínu. Bohužel, tyto životně důležité minerály nemohou být produkovány samotným naším tělem a musí být užívány prostřednictvím jídla nebo ve formě doplňků stravy. Kromě toho jsou nezbytné pro optimální přísun důležitých živin pro naši pokožku, vlasy a nehty. Při sestavování použitých minerálů se vždy spoléháme na přírodní a kvalitní suroviny, které mají vysokou biologickou dostupnost a mohou být proto optimálně využity naším tělem.

Synergický efekt!

Naše tělo potřebuje všech 18 minerálů / stopových prvků a 13 vitamínů (= makroživin) pro hladké fungování. Každá z těchto makroživin má v našem organismu jeden nebo více životně důležitých úkolů a funkcí. Ale pouze látky: Biotin, selen a zinek jsou zvláště zodpovědné za udržování normálních vlasů, nehtů a kůže. Což je také důvod, proč je kombinovat do inovativního a koordinovaného komplexu, aby bylo dosaženo co největší efektivity. Podle Evropské unie pro bezpečnost potravin (EFSA) vybrané minerály ve formě selenu (seleničitan sodný), zinku (citrát zinečnatý) a biotinu (vitamín B7) přispívají k udržení normálních vlasů, nehtů a kůže, stejně jako k normálnímu růstu vlasů. (Viz nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie)

Dávkování a příjem

Každé balení obsahuje 365 vysokodávkových a veganských tablet pro optimální aplikační cyklus 365 dní (roční dávka). Pro dosažení nejlepších výsledků užijte jednu (1) tabletu s dostatečným množstvím tekutin 1x denně. Příjem není vázán na pevný čas a může se libovolně lišit.

Doplněk stravy (NEM) s biotinem, selenem a zinkem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 tableta)

NRP*
Biotin (vitamín B7)

10 000 mcg

20.000 %

Selen

55 mcg

100 %

Zinek

10 mg

100 %


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složky: Mikrokrystalická celulóza, bisglycinát zinečnatý (Albion TM), D-biotin (vitamin B7), selenové kvasnice, seleničitan sodný, methionin selenu.

Doporučený příjem: Užívejte 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučený denní příjem.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.