Vit4ever Reishi Intenso extrakt 650 mg - 180 kapslí

799 Kč
Skladem

Houba Reishi je jedním z nejdůležitějších druhů hub. Roste po celém světě a hlavně na listnatých stromech, jako je dub. Houba Reishi se používá k mnoha různým účelům již asi 4000 let. Mnoho možností použití Reishi je způsobeno jejími cennými složkami a zejména řadou polysacharidů. 

 • 180 vysokodávkových kapslí Reishi s 1300 mg extraktu na denní dávku (2 kapsle). 
 • Pro rýžové tobolky Vit4ever se používá pravý tělový extrakt z ovoce Reishi. 
 • Praktická zásoba na celých 90 dní.
 • Pro kapsle Reishi je použit extrakt se 40 % bioaktivních polysacharidů. 
 • Laboratorně testováno na obsah účinné látky
 • Kapsle Reihsi neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
 • Samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Houba Reishi Intenso - 650 mg extrakt

V německy mluvících zemích je houba Reishi známá jako „Shiny Lackporling“, v Číně jako magická „Ling Zhi“ (německy: „Spirit Plant“). Houba Reishi se používá k mnoha různým účelům již asi 4000 let. Mnoho možností použití Reishi je způsobeno jejími cennými složkami a zejména řadou polysacharidů. Polysacharidy patří do rodiny fytochemikálií a hrají důležitou roli jako rezerva a živiny pro zvířata a lidi.

Nejdůležitější vlastnosti Reishi Intenso:

 • 180 vysokodávkových kapslí Reishi s 1300 mg extraktu na denní dávku (2 kapsle). Pro naše rýžové tobolky se používá pravý tělový extrakt z ovoce Reishi. Praktická zásoba na 3 měsíce vystačí na celých 90 dní.
 • Pro naše kapsle Reishi je použit standardizovaný extrakt se 40 % bioaktivních polysacharidů. Denní dávka 2 kapslí obsahuje 520 mg polysacharidů.
 • Laboratorně testováno na obsah účinné látky (obsah polysacharidů), jakož i na zatížení a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Naše kapsle Reihsi neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů. 
 

Kapsle Reishi Intenso v detailu

Naše kapsle Reishi Intenso obsahují standardizovaný extrakt, který se vyznačuje zvláště vysokým podílem bioaktivních polysacharidů (40 %).

Denní porce 2 kapslí obsahuje 1300 mg extraktu z plodů Reishi, z toho je obsaženo 520 mg polysacharidů. Pro doporučení ke konzumaci jsou doporučeny dvě kapsle denně, jedno balení tedy vystačí na celých 90 dní. 

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z plodů reishi s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší tolerancí.

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez konzervačních látek
 • Bezlepkový
 • Bez laktózy
 • Bez želatiny
 • bez GMO
 • Bez stearanu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z těla ovoce reishi. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty Na denní porci
(2 kapsle)
NRV *
Extrakt z těla ovoce Reishi

1300 mg

**

   z toho polysacharidy

520 mg

96 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Extrakt z plodů Reishi (Ganodermalucidum, obsahuje 40% polysacharidů), potahová látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle).

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.