Vit4ever Kofein XXL 200mg - 500 tablet

579 Kč
Skladem

Kofein je alkaloid, který se přirozeně vyskytuje v různých rostlinách, jako jsou kávová zrna, kakaové plody nebo listy čajových keřů. Kofein slouží rostlinám jako obrana proti škůdcům. U lidí má psychoaktivní látka stimulační účinek na centrální nervový systém.

  • 500 vysokodávkovaných kofeinových tablet v balení.
  • Jedna tableta obsahuje 200 mg kofeinu
  • Rychlý účinek (asi 30 minut po užití tablet) a snadná aplikace díky příjemné velikosti tablety
  • Naše kofeinové tablety jsou 100% veganské
  • Bez příchutě, barviva, stabilizátorů, konzervačních látek a samozřejmě bezlaktózové a bezlepkové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Kofein XXL

Kofein je alkaloid, který se přirozeně vyskytuje v různých rostlinách, jako jsou kávová zrna, kakaové plody nebo listy čajových keřů. Kofein slouží rostlinám jako obrana proti škůdcům. U lidí má psychoaktivní látka stimulační účinek na centrální nervový systém.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 500 vysokodávkovaných kofeinových tablet na plechovku. Jedna tableta obsahuje 200 mg kofeinu
  • Rychlý účinek (asi 30 minut po užití tablet) a snadná aplikace díky příjemné velikosti tablety
  • Kapsle nebo tableta s kofeinem má 200 mg, šálek kávy s 200 ml má asi 80 mg, energetický nápoj s 250 ml má asi 80 mg, šálek zeleného čaje s 200 ml asi 50 mg a láhev nebo plechovka koly s 330 ml má asi 33 mg kofeinu

Více o Vit4ever kofeinových tabletách

Kofeinové tablety Vit4ever obsahují 200 mg vysokodávkovaného kofeinu v jedné tabletě. Obsah kofeinu v jedné tabletě je přibližně stejný jako obsah kofeinu ve 2 šálcích kávy.

Tablety obsahují 200 mg bezvodého, vysoce koncentrovaného kofeinu, jsou veganské a příjemné na užívání. Uvolňují svůj účinek rychle (asi 30 minut po užití tablet).

Kvalita výrobků Vit4ever

Kofeinové tablety jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncepce HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze prémiové suroviny.

Kofeinové tablety jsou 100% veganské, bez želatiny, bez chuti, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek a samozřejmě bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).

Doplněk stravy (NEM) s kofeinem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 tableta)

NRP*
Kofein

200 mg

**


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složky: Bezvodý kofein (bezvodý), mikrokrystalická celulóza (lisovací pomůcka), uhličitan vápenatý (lisovací pomůcka).

Doporučený příjem: Užívejte 1 tabletu denně s velkým množstvím tekutiny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Příliš mnoho kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, nervozitu a ve výjimečných případech i palpitace. Tento produkt není vhodný pro děti, těhotné ženy, kojící ženy, diabetiky, osoby s vysokým krevním tlakem, se srdečními chorobami, s onemocněním štítné žlázy a lidmi citlivými na kofein.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 25.9.2022
Vzhledem k tomu, že nepiji kávu, tablety stačí jako posilovač nebo podpora energie. To je vše, co je potřeba, nemluvě o nákladech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.