Vit4ever Kofein XXL 200mg - 500 tablet

499 Kč
Skladem

Kofein je alkaloid, který se přirozeně vyskytuje v různých rostlinách, jako jsou kávová zrna, kakaové plody nebo listy čajových keřů. Kofein slouží rostlinám jako obrana proti škůdcům. U lidí má psychoaktivní látka stimulační účinek na centrální nervový systém.

  • 500 vysokodávkovaných kofeinových tablet v balení.
  • Jedna tableta obsahuje 200 mg kofeinu
  • Rychlý účinek (asi 30 minut po užití tablet) a snadná aplikace díky příjemné velikosti tablety
  • Naše kofeinové tablety jsou 100% veganské
  • Bez příchutě, barviva, stabilizátorů, konzervačních látek a samozřejmě bezlaktózové a bezlepkové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kofein podrobně

Kofein je alkaloid, který se přirozeně vyskytuje v různých rostlinách, jako jsou kávová zrna, kakaové plody nebo listy čajových keřů. Kofein slouží rostlinám jako obrana proti škůdcům. U lidí má psychoaktivní látka stimulační účinek na centrální nervový systém.

Přehled nejdůležitějších událostí:

  • 500 vysokodávkovaných kofeinových tablet na plechovku. Jedna tableta obsahuje 200 mg kofeinu
  • Rychlý účinek (asi 30 minut po užití tablet) a snadná aplikace díky příjemné velikosti tablety
  • Kapsle nebo tableta s kofeinem má 200 mg, šálek kávy s 200 ml má asi 80 mg, energetický nápoj s 250 ml má asi 80 mg, šálek zeleného čaje s 200 ml asi 50 mg a láhev nebo plechovka koly s 330 ml má asi 33 mg kofeinu

Více o Vit4ever kofeinových tabletách

Kofeinové tablety Vit4ever obsahují 200 mg vysokodávkovaného kofeinu v jedné tabletě. Obsah kofeinu v jedné tabletě je přibližně stejný jako obsah kofeinu ve 2 šálcích kávy.

Tablety obsahují 200 mg bezvodého, vysoce koncentrovaného kofeinu, jsou veganské a příjemné na užívání. Uvolňují svůj účinek rychle (asi 30 minut po užití tablet).

Kvalita výrobků Vit4ever

Kofeinové tablety jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncepce HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze prémiové suroviny.

Kofeinové tablety jsou 100% veganské, bez želatiny, bez chuti, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek a samozřejmě bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).

Doplněk stravy (NEM) s kofeinem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 tableta)

NRP*
Kofein

200 mg

**


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složky: Bezvodý kofein (bezvodý), mikrokrystalická celulóza (lisovací pomůcka), uhličitan vápenatý (lisovací pomůcka).

Doporučený příjem: Užívejte 1 tabletu denně s velkým množstvím tekutiny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Příliš mnoho kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, nervozitu a ve výjimečných případech i palpitace. Tento produkt není vhodný pro děti, těhotné ženy, kojící ženy, diabetiky, osoby s vysokým krevním tlakem, se srdečními chorobami, s onemocněním štítné žlázy a lidmi citlivými na kofein.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení