Vit4ever Pupalkový olej 1000mg - 10% GLA - 365 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
749 Kč
Skladem

Za studena lisovaný pupalkový olej 1000mg - 10% GLA

Večerní prvosenka vděčí za své jméno svým jasně žlutým květům, které se úplně otevírají až za soumraku. Cenný pupalkový olej je extrahován ze semen a je tvořen polynenasycenými omega-6 mastnými kyselinami kyselinou linolovou, kyselinou gama-linolenovou a dalšími nenasycenými mastnými kyselinami. 

  • 365 tobolek s vysokým množstvím za studena lisovaného pupalkového oleje (1000 mg).
  • XL výhodné balení vydrží celých 182 dní při doporučeném dávkování 2 kapsle denně.
  • Kapsle z pupalkového oleje obsahují 10% GLA (kyselina gama-linolenová), což odpovídá 200 mg
  • Kapsle s obsahem přírodního vitaminu E.
  • Olej je lisován za studena ze semen pupalky čerstvé z mlýna. 
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O pupalce

Pupalka roste hlavně na severoamerickém a jihoamerickém kontinentu. Večerní prvosenka vděčí za své jméno svým jasně žlutým květům, které se úplně otevírají až za soumraku. Cenný pupalkový olej je extrahován ze semen a je tvořen polynenasycenými omega-6 mastnými kyselinami kyselinou linolovou (mezi 70 a 80 procenty), kyselinou gama-linolenovou a dalšími nenasycenými mastnými kyselinami. 

Olej z pupalky také obsahuje různé aminokyseliny, minerály a vitamín E. Polynenasycené mastné kyseliny omega-6 mastné kyseliny linolové nemohou být tělem produkovány, a proto musí být přijímány potravou. Kyseliny linolenové jsou důležitou složkou pokožky a mohou pomoci posílit bariérovou funkci nebo snížit ztrátu vlhkosti. V posledních letech je pupalkový olej stále populárnější jako doplněk stravy. Ne bezdůvodně, protože mnoho lidí oceňuje pozitivní účinek, který může mít pupalkový olej na pokožku (neurodermatitida), PMS a menopauzu

Vit4ever pupalkový olej podrobně

Naše tobolky pupalkového oleje jsou obzvláště vysoké dávky s 2 000 mg na denní dávku (denní dávka = 2 kapsle). Každá tobolka obsahuje 1000 mg za studena lisovaného oleje z pupalky dvouleté s 10% kyselinou gama-linolenovou. Obsahuje tedy 200 mg GLA na denní porcí 2 tobolek. Naše kapsle také obsahují přírodní vitamin E. Vitamin E je silný antioxidant a chrání citlivé složky pupalky před oxidací a zvyšuje biologickou využitelnost jednotlivých složek.

Podle doporučení pro konzumaci se doporučuje příjem 2 tobolek denně, takže balení s 365 tobolkami vydrží na celých 182 dnů používání.

Kvalita Vit4ever

Pro kapsle z pupalkového oleje používáme pouze prémiové přísady s velmi vysokou čistotou. Naše vysoce kvalitní tobolky pupalkového oleje samozřejmě neobsahují nežádoucí přísady. Měkké gelové tobolky neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu a lepek.

Naše tobolky pupalkového oleje byly navíc nezávisle laboratorně testovány na těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria. Šetření provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025.

Doplněk stravy (NEM) s pupalkovým olejem a přírodním vitaminem E. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

V denní dávce
(2 tobolky s měkkým gelem)

NRV *
Pupalkový olej

2 000 mg

**

    z toho GLA

200 mg

**

Vitamin E (přírodní)

26,8 mg

223%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 1 tobolku denně se sklenicí vody.


Složení: Pupalkový olej (z toho 10% kyselina gama-linolenová), tobolka z měkkého gelu vyrobená ze želatiny (hovězí želatina), vitaminu E (d-alfa-tokoferol), glycerinu (zvlhčovadlo).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Poraďte se s lékařem, pokud máte epilepsii a pokud užíváte antikoagulancia. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro dospívající, těhotné ženy, kojící matky a ženy s rakovinou prsu závislé na estrogenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení