Vit4ever Vitamin E 400 IU - 365 gelových kapslí

529 Kč
Skladem

Kapsle Vit4ever s vitamínem E obsahují přírodní vitamín E, který se získává ze slunečnic komplikovaným výrobním procesem. Přírodní vitamín E má obzvláště vysokou biologickou dostupnost. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

  • 365 vysoko dávkových kapslí v praktické 12 měsíční zásobě (roční balení).
  • Jedna gelová kapsle obsahuje 400 IU/IU (268 mg) přírodního vitaminu E.
  • S obsahem přírodního vitamínu E vyrobeného z rostlinných zdrojů.
  • Kapsle s vitamínem E neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva
  • Bez GMO, bez laktózy a bez lepku.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín E

Ale jak poznám vysoce kvalitní doplňky vitaminu E? Zde byste měli věnovat velkou pozornost složkám. Pokud je například složka "dl-alfa-tokoferol nebo all-rac-alfa-tokoferol", je syntetická, tj. Umělá. Přírodní vitamín E má název "D-alfa". Jedno písmeno, tj. "L", zde dělá rozdíl. "D-alfa" pochází z přírodních zdrojů, "DL-alpha" je syntetická. Forma vitaminu E "D-alfa-tokoferol" a "D-alfa-tokoferyl acetát" jsou tedy přírodní formy.

Přehled nejdůležitějších událostí:

  • 365 vysokodávkových tobolek v praktické 12měsíční zásobě (roční balení). Jedna softgelová tobolka obsahuje 400 IU/IU (268 mg) přírodního vitaminu E.
  • Naše softgelové kapsle obsahují přírodní vitamín E vyrobený z rostlinných zdrojů. Náš vitamín E se získává ze slunečnic komplikovaným výrobním procesem.
  • Naše softgelové kapsle s vitamínem E neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva a samozřejmě bez GMO, bez laktózy a bez lepku.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou .B těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní zkušební kritéria.

Naše kapsle vitaminu E podrobně

Naše kapsle s vitamínem E obsahují přírodní vitamín E, který se získává ze slunečnic komplikovaným výrobním procesem. Přírodní vitamín E má obzvláště vysokou biologickou dostupnost. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Ve společnosti Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, a proto používáme pouze vysoce kvalitní prémiové suroviny s nejlepší biologickou dostupností. Náš vitamín E se získává z rostlinných zdrojů. Dostanete 365 vysokodávkovaných softgelových tobolek se 400 IU (268 mg) Vitaminu v praktické 12měsíční zásobě (roční balení).

Doplněk stravy (NEM) s přírodním vitamínem E. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

za kapku

NRP*
Vitamín E

268 mg (400 IU)

2233


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: D-alfa tokoferol (ze slunečnic), obal kapsle: (želatina (hovězí), glycerin), voda.

Důležité upozornění: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení