Vit4ever Vitamin E 400 IU - 365 gelových kapslí

649 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kapsle Vit4ever s vitamínem E obsahují přírodní vitamín E, který se získává ze slunečnic komplikovaným výrobním procesem. Přírodní vitamín E má obzvláště vysokou biologickou dostupnost. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

  • 365 vysoko dávkových kapslí v praktické 12 měsíční zásobě (roční balení).
  • Jedna gelová kapsle obsahuje 400 IU/IU (268 mg) přírodního vitaminu E.
  • S obsahem přírodního vitamínu E vyrobeného z rostlinných zdrojů.
  • Kapsle s vitamínem E neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva
  • Bez GMO, bez laktózy a bez lepku.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín E Vit4ever

Ale jak poznám vysoce kvalitní doplňky vitaminu E? Zde byste měli věnovat velkou pozornost složkám. Pokud je například složka "dl-alfa-tokoferol nebo all-rac-alfa-tokoferol", je syntetická, tj. Umělá. Přírodní vitamín E má název "D-alfa". Jedno písmeno, tj. "L", zde dělá rozdíl. "D-alfa" pochází z přírodních zdrojů, "DL-alpha" je syntetická. Forma vitaminu E "D-alfa-tokoferol" a "D-alfa-tokoferyl acetát" jsou tedy přírodní formy.

Naše kapsle vitaminu E podrobně

Naše kapsle s vitamínem E obsahují přírodní vitamín E, který se získává ze slunečnic komplikovaným výrobním procesem. Přírodní vitamín E má obzvláště vysokou biologickou dostupnost. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Ve společnosti Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, a proto používáme pouze vysoce kvalitní prémiové suroviny s nejlepší biologickou dostupností. Náš vitamín E se získává z rostlinných zdrojů. Dostanete 365 vysokodávkovaných softgelových tobolek se 400 IU (268 mg) Vitaminu v praktické 12 měsíční zásobě (roční balení).

Doplněk stravy (NEM) s přírodním vitamínem E. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

za kapku

NRP*
Vitamín E

268 mg (400 IU)

2233


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: D-alfa tokoferol (ze slunečnic), obal kapsle: (želatina (hovězí), glycerin), voda.

Důležité upozornění: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.