Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 302 hodnocení
5
299x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AV Avatar autora Antonina Veličkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.10.2025
MK Avatar autora Marie Křižková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2025
L Avatar autora Libuše Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.10.2025
Bezproblémové, rychlé.
Avatar autora I Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2025
ŽV Avatar autora Žižka Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2025
Jsem velmi spokojen
OS Avatar autora Oskar Saudek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2025
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.9.2025
Rychle doruceni, dobre zbozi, prijemna obsluha pri osobnim vyzvednuti. DOPORUCUJI!
MK Avatar autora Marie Kejzlarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.9.2025
DM Avatar autora Daniel Mucha Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 9.9.2025
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2025
Vše podle plánu, spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2025
OL Avatar autora Oleksandr Lysycja Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2025
MR Avatar autora Martin Ruzicka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2025
doručení ok
JL Avatar autora Jana Lošková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2025
HH Avatar autora HANA Hargašová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2025
Vše v pořádku, rychlé bezproblémové dodání. Ráda objednám i příště...
HZ Avatar autora Helena Zavodna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2025
Super
MH Avatar autora Marcela Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2025
rychlé jednání, vše proběhlo ke spokojenosti
JC Avatar autora Jan Cibulka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2025
výborná komunikace obchodu, vše ok
ZS Avatar autora zdenek svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2025
PJ Avatar autora Petra Janů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2025
Rychlé a bezproblémové doručení, moc děkuji!

Ovládací prvky výpisu

302 položek celkem