NORTH AMERICAN HERB & SPICE Golden Latte - Sušené zlaté mléko 130 g

489 Kč
Skladem

Unikátní směs na přípravu tzv. zlatého mléka, vyrobená z divoce rostoucího a ručně sbíraného cejlonského a indického koření přinese do vaší kuchyně nejen nový chuťový rozměr, ale také benefity pro vaše tělo.

  • směs cejlonské kurkumy, skořice a zázvoru
  • bez lepku, bez laktózy a bez GMO
  • BIO certifikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs na přípravu tzv. zlatého mléka Triple Spice Latté Golden Mix od North American Herb and Spice obsahuje vysoce kvalitní koření, které vašim “lattéčkům” dodá nejen krásnou barvu, ale také naprosto jedinečnou chuť. Směs na výrobu golden milk obsahuje divokou kurkumu, zázvor a ceylonskou skořici. Zlaté mléko je ideální na zahřátí během chladných podzimních či zimních večerů. Už jen jeho krásně zářivá barva vám instatně zvedne náladu.

Klíčové ingredience

  • SKOŘICE - podporuje normální kognitivní a zažívací funkce, zejména správnou funkci slinivky břišní a tím pádem i normální diabetickou odpověď.
  • ZÁZVOR - bohatý na flavonoidy, podporuje normální trávení a správnou činnost imunitního systému.
  • KURKUMA - bohatý zdroj turmeronů a polysacharidů. Má protizánětlivé účinky a působí jako podpora na normální činnost imunitního systému.

Příprava

250 ml mléka přiveďte na mírném ohni těsně pod bod varu, přidejte lžičku této směsi a zamíchejte. Vařte na mírném ohni pět minut za stálého míchání. Na závěr přidejte tuk jako je ghí, máslo či kokosové máslo a podávejte. Doslaďte podle své chuti medem, kokosovým nektarem nebo vaším jiným oblíbeným sladidlem.

Složení

bio sušený kořen kurkumy, pravá cejlonská skořice v bio kvalitě, bio sušený zázvor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb & Spice (NAHS) je světovým lídrem v inovaci výživových doplňků. Tato inovace má počátek v nedotčených divočinách celého světa. NAHS je jediná společnost, která se zaměřuje na ručně sbírané, raw materiály z odlehlých přírodních zdrojů. Jedná se o náročnou práci, při které je vynaloženo obrovské úsilí objevit vzácné rostlinky, bylinky, semínka, kůru, bobule, divoké koření a mnoho dalších složek. Dříve než jsou výsledné doplňky uvedeny na trh, celý výrobní proces bere zřetel na nezpracované materiály, životní prostředí, osoby, které se ve výrobě angažují a také na koncové uživatele. Vše je důležitou součástí inovačního procesu.

Judy Kay Gray, M.S., výživová poradkyně a zakladatelka NAHS, si výrobou těch nejkvalitnějších a nejůčinnějších super potravin splnila svůj dlouholetý sen. Poté co dokončila studia na vysoké škole v oboru věda se zaměřením na výživu, procestovala přes 60 zemí celého světa, ve kterých studovala tradiční metody používání bylinek a koření k přírodní léčbě mezi různými kulturami. Učila se jak tyto komunity prospívají a udržují se zdravé bez neustálé lékařské péče. Nabitá vědomostmi, silné přírodní doplňky se staly realitou v podobě značky NAHS.