Vit4ver Resveratrol 60 kapslí 500 mg

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
749 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Resveratrol 60 kapslí a 500 mg - 98% Trans - Resveratrol

Neocenitelná hodnota resveratrolu je na jedné straně díky jeho antioxidačním vlastnostem, stejně jako je tomu u jiných rostlinných látek, například OPC. Na druhou stranu, velkou zvláštností resveratrolu je jeho přirozená obranná funkce!

  • 60 kapslí s vysokou dávkou s 500 mg skutečného resveratrolu. 
  • Optimalizováno s 10 mg extraktu z černého pepře na kapsli (95% obsah piperinu) pro lepší biologickou dostupnost. 
  • 98% trans-resveratrol, z přírodního extraktu z křídlatky japonské
  • 100% veganské složení

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol obecně

Resveratrol je organická sloučenina, která se vyskytuje jako přírodní sloučenina v různých rostlinách a patří do skupiny polyfenolů (sekundární rostlinné látky). Resveratrol poprvé objevil v roce 1939 japonský chemik Michio Takaoka. Poprvé ji izoloval z listů druhu bílé lilie (Veratrum grandiflorum). Dosud nejvyšší obsah resveratrolu byl nalezen až v roce 1963 v křídlatce japonské, ze které se dodnes do značné míry extrahuje.

Neocenitelná hodnota resveratrolu je na jedné straně díky jeho antioxidačním vlastnostem, stejně jako je tomu u jiných rostlinných látek, například OPC. Na druhou stranu, velkou zvláštností resveratrolu je jeho přirozená obranná funkce! Rostliny, které obsahují resveratrol, to používají k ochraně před špatnými růstovými podmínkami a vlivy prostředí, jako jsou bouře nebo vysoké UV záření, takže lze říci, že resveratrol představuje přirozený imunitní systém rostlin a slouží k jejich ochraně.

Díky svým četným pozitivním vlastnostem je resveratrol nejen velmi oblíbený v doplňcích stravy, ale stal se nepostradatelným také v prostředcích proti stárnutí, jako jsou krémy a pleťové vody.

Stručný přehled nejdůležitějších věcí:

  • 60 kapslí s vysokou dávkou s 500 mg skutečného resveratrolu. Premium: Optimalizováno s 10 mg extraktu z černého pepře v kapsli (95% obsah piperinu) pro lepší biologickou dostupnost. Praktická 2měsíční dodávka (60 dní užívání) při užívání 1 kapsle denně.
  • Pro naše kapsle používáme 98% trans-resveratrol, který je komplikovaně získáván z přírodního extraktu z křídlatky japonské.
  • Naše kapsle jsou 100% veganské. Jsou bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Výskyty resveratrolu:

Resveratrol ve velkém množství se nachází hlavně v malinách, arašídech, moruších, hroznech (hroznech), čajových listech a křídlatce japonské. Resveratrol je nejlépe známý, protože se nachází také v červeném víně při zpracování hroznů. Na tomto místě je však třeba zmínit, že obsah resveratrolu v červeném víně není tak vysoký, jak by bylo žádoucí.

Prvotřídní kvalita Vit4ever

Kapsle Vit4ever Resveratrol Intenso přesvědčují 98% obsahem trans-resveratrolu = 500 mg, který byl získán z 510 mg čistého a vysoce kvalitního extraktu z křídlatky japonské. Celou věc jsme optimalizovali přidáním extraktu z černého pepře, což odpovídá 9,5 mg čistého piperinu, abychom dosáhli maximální absorpce. Kapsle Resveratrol Intenso jsou 100% veganské a neobsahují škodlivé přísady.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z křídlatky japonské + piperin. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 kapsle)

NRV *
Extrakt z křídlatky japonské

510 mg

**

    z toho trans-resveratrol

500 mg

**

Extrakt z černého pepře

10 mg

**

    z toho piperin

9,5 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte jednu (1) kapsli denně s velkým množstvím tekutiny ( ideálně večer).


Složení: Extrakt z křídlatky japonské (Polygonum Cuspidatum, obsahuje 98% trans-resveratrolu). Potahovací látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), protispékavá látka: rýžový extrakt, extrakt z černého pepře (z toho 95% je piperin)

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravé výživy životní styl. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení