Vit4ever Resveratrol 60 kapslí 500 mg

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
799 Kč
Skladem

Resveratrol 60 kapslí a 500 mg - 98% Trans - Resveratrol

Neocenitelná hodnota resveratrolu je na jedné straně díky jeho antioxidačním vlastnostem, stejně jako je tomu u jiných rostlinných látek, například OPC. Na druhou stranu, velkou zvláštností resveratrolu je jeho přirozená obranná funkce!

  • 60 kapslí s vysokou dávkou s 500 mg skutečného resveratrolu. 
  • Optimalizováno s 10 mg extraktu z černého pepře na kapsli (95% obsah piperinu) pro lepší biologickou dostupnost. 
  • 98% trans-resveratrol, z přírodního extraktu z křídlatky japonské
  • 100% veganské složení

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol obecně

Resveratrol je organická sloučenina, která se vyskytuje jako přírodní sloučenina v různých rostlinách a patří do skupiny polyfenolů (sekundární rostlinné látky). Resveratrol poprvé objevil v roce 1939 japonský chemik Michio Takaoka. Poprvé ji izoloval z listů druhu bílé lilie (Veratrum grandiflorum). Dosud nejvyšší obsah resveratrolu byl nalezen až v roce 1963 v křídlatce japonské, ze které se dodnes do značné míry extrahuje.

Neocenitelná hodnota resveratrolu je na jedné straně díky jeho antioxidačním vlastnostem, stejně jako je tomu u jiných rostlinných látek, například OPC. Na druhou stranu, velkou zvláštností resveratrolu je jeho přirozená obranná funkce! Rostliny, které obsahují resveratrol, to používají k ochraně před špatnými růstovými podmínkami a vlivy prostředí, jako jsou bouře nebo vysoké UV záření, takže lze říci, že resveratrol představuje přirozený imunitní systém rostlin a slouží k jejich ochraně.

Díky svým četným pozitivním vlastnostem je resveratrol nejen velmi oblíbený v doplňcích stravy, ale stal se nepostradatelným také v prostředcích proti stárnutí, jako jsou krémy a pleťové vody.

Stručný přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 60 kapslí s vysokou dávkou s 500 mg skutečného resveratrolu. Premium: Optimalizováno s 10 mg extraktu z černého pepře v kapsli (95% obsah piperinu) pro lepší biologickou dostupnost. Praktická 2měsíční dodávka (60 dní užívání) při užívání 1 kapsle denně.
  • Pro naše kapsle používáme 98% trans-resveratrol, který je komplikovaně získáván z přírodního extraktu z křídlatky japonské.
  • Naše kapsle jsou 100% veganské. Jsou bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Výskyty resveratrolu:

Resveratrol ve velkém množství se nachází hlavně v malinách, arašídech, moruších, hroznech (hroznech), čajových listech a křídlatce japonské. Resveratrol je nejlépe známý, protože se nachází také v červeném víně při zpracování hroznů. Na tomto místě je však třeba zmínit, že obsah resveratrolu v červeném víně není tak vysoký, jak by bylo žádoucí.

Prvotřídní kvalita Vit4ever

Kapsle Vit4ever Resveratrol Intenso přesvědčují 98% obsahem trans-resveratrolu = 500 mg, který byl získán z 510 mg čistého a vysoce kvalitního extraktu z křídlatky japonské. Celou věc jsme optimalizovali přidáním extraktu z černého pepře, což odpovídá 9,5 mg čistého piperinu, abychom dosáhli maximální absorpce. Kapsle Resveratrol Intenso jsou 100% veganské a neobsahují škodlivé přísady.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z křídlatky japonské + piperin. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 kapsle)

NRV *
Extrakt z křídlatky japonské

510 mg

**

    z toho trans-resveratrol

500 mg

**

Extrakt z černého pepře

10 mg

**

    z toho piperin

9,5 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte jednu (1) kapsli denně s velkým množstvím tekutiny ( ideálně večer).


Složení: Extrakt z křídlatky japonské (Polygonum Cuspidatum, obsahuje 98% trans-resveratrolu). Potahovací látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), protispékavá látka: rýžový extrakt, extrakt z černého pepře (z toho 95% je piperin)

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravé výživy životní styl. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

 

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 25.8.2023
veliká spokojenost, děkuji
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 25.8.2023
Dobrý den Evo, děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojená. Pěkný den, Lukáš
5
NK Avatar autora | 25.4.2023
Výborný produkt. Děkuji mnohokrát. Krejčí Naděžda.
5
D Avatar autora | 26.6.2022
Resveratrol je výborný proti stárnutí. Dlouho jsem bral od jiného výrobce, ale zde mě přesvědčila cena a kvalita.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.