Vit4ever Extrakt z olivových listů - 650 mg - 40% oleuropein - 180 kapslí

699 Kč
Skladem

Olivovníky mohou žít stovky let. Přežívají v obtížných klimatických oblastech, přežívají sucha a často jim trvá roky, než shodí listy. To samo o sobě ukazuje, že v tomto nádherném stromu je skutečná síla. Jako potravina se samozřejmě používají plody olivovníku, tedy olivy. Samotný extrakt z olivových listů je však trochu génius sám o sobě: používá se jako přírodní lék po tisíce let.

 • 180 vysoce koncentrovaných kapslí s extraktem z olivových listů pro praktickou zásobu na 6 měsíců. 
 • Každá denní dávka 1 kapsle dodá vašemu tělu 650 mg vysoce kvalitního extraktu z olivových listů.
 • Náš vysoce kvalitní olivový extrakt pochází přímo ze Španělska a obsahuje 40 % standardizovaného oleuropeinu.
 • Laboratorně testováno na obsah účinné látky
 • Naše kapsle s extraktem z olivových listů neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
 • Samozřejmě jsou také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Extrakt z olivových listů

Olivovníky mohou žít stovky let. Přežívají v obtížných klimatických oblastech, přežívají sucha a často jim trvá roky, než shodí listy. To samo o sobě ukazuje, že v tomto nádherném stromu je skutečná síla. Jako potravina se samozřejmě používají plody olivovníku, tedy olivy. Je v nich také mnoho dobrého! Samotný extrakt z olivových listů je však trochu génius sám o sobě: používá se jako přírodní lék po tisíce let.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Každé balení obsahuje 180 vysoce koncentrovaných kapslí s extraktem z olivových listů pro praktickou zásobu na 6 měsíců. Každá denní dávka 1 kapsle dodá vašemu tělu 650 mg vysoce kvalitního extraktu z olivových listů.
 • Vysoce kvalitní olivový extrakt pochází přímo ze Španělska a obsahuje 40 % standardizovaného oleuropeinu, což odpovídá 260 mg na kapsli.
 • Laboratorně testováno na obsah účinné látky (obsah oleuropeinu), jakož i na zatížení a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Naše kapsle s extraktem z olivových listů neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky výživy za férový poměr ceny a výkonu. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 

Zajímavá fakta o oleuropeinu

Oleuropein se nachází v listech olivovníku. Oleuropein patří do skupiny antioxidantů. Oleuropein se vyskytuje v celém stromě, nejvíce však v listu. Koncentrace cenného oleuropeinu je mnohonásobně vyšší než v samotných olivách.

Každá nádoba obsahuje 180 veganských kapslí s extraktem z olivových listů pro praktickou zásobu na 6 měsíců. Každá denní dávka 1 kapsle dodá vašemu tělu 650 mg extraktu z olivových listů.Naše přírodní a vysokodávkové kapsle s extraktem z olivových listů obsahují 40% oleuropeinu, což odpovídá 260 mg na kapsli.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní přednost, proto používáme pouze standardizovaný extrakt s obsahem oleuropeinu minimálně 40 %.

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez barviv
 • Bez příchutí
 • Bez konzervačních látek
 • Bezlepkový
 • Bez laktózy
 • Bez želatiny
 • Bez aspartamu
 • bez GMO
 • Bez stearanu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z olivových listů. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 kapsle)

NRV *
Extrakt z olivových listů

650 mg

**

    z toho oleuropein

130 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: extrakt z olivových listů (Olea europaea, obsahuje 40% oleuropeinu), potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal tobolky), separační látka: směs rýžového extraktu.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 30.09.2024

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

 
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 18.10.2023
Extrakt z olivových listů má antivirové a imunitu posilující účinky. Produkt, který by podle mého názoru měl užívat každý. Se značkou vit4ever jsem zatím velmi spokojená.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 18.10.2023
Dobrý den Petro, jsme rádi, že jste spokojená. Velice si vážíme vaší pozitivní recenze. Lukáš
3
VS Avatar autora | 26.11.2022
Po 5 dnech užívání mě začal bolet žaludek a břicho, Tak jsem to přerušila a zkusím za týden brát jednu pilulku obden. Neví, jestli se čistím, nebo to moje tělo nechce. Ale ráda bych tento přípravek kvůli jeho účinku užívala
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 28.11.2022
Dobrý den, je možné, že by jste měla potravinovou intoleranci na nějakou z obsažených látek? Co se týče užívání, doporučili bychom užívat po jídle, které obsahuje dostatek tuků ( ideálně oběd nebo večeře )

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.