Vit4ever Dýňový olej 420 gelových kapslí

Akce Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
649 Kč –10 %
Vit4ever Dýňový olej v kapslích | Natureforlife.cz
649 Kč –10 % 579 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Za studena lisovaný dýňový olej v kapslích 

Dýňový olej je přírodní produkt s velmi zvláštními vlastnostmi, který se lidově označuje jako „zelené zlato“. Dýňový olej obsahuje mnoho stopových prvků, minerálů, vitamínů a nasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro člověka.

  • XXL balení 420 tobolek ze za studena lisovaných štýrských dýňových semen a 5 mg přírodního vitaminu E. 
  • S obsahem vitamínu E
  • Pohodlné užívání v tobolkách, už žádné upatlané skleničky od oleje.
  • Vysoká biologická dostupnosti a čistota produktu
  • Měkké gelové kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva a samozřejmě také neobsahují GMO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Dýňový olej 420 kapslí

Dýňový olej, „zelené zlato“

Dýňový olej je přírodní produkt s velmi zvláštními vlastnostmi, který se lidově označuje jako „zelené zlato“. Dýňový olej má svůj původ v tropech Ameriky. Dýně z bobulového ovoce má největší plody v rostlinném světě, váží až 25 kg. Plíživá nebo popínavá, žlutě kvetoucí rostlina vytváří kulaté nebo oválné vaječníky, které obsahují přibližně 2 cm dlouhá semena. Dnes jsou dýně také původem z Evropy, Ameriky, Číny, Afriky a zemí bývalého Sovětského svazu.

Důležitými rostoucími zeměmi jsou Maďarsko, Rumunsko, Turecko, Itálie, jižní Rusko, Argentina, Čína, Japonsko, Egypt a Sýrie. V Rakousku (Štýrsko) se získává z jader zahradní dýně, která je také ochrannou známkou nejvyšší kvality dýňového oleje, který lze v Evropě najít.

Pro naše kapsle používáme přírodní a za studena lisovaný štýrský dýňový olej. Olej ze štýrské olejové dýně je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Naše softgely jsou také obohaceny o vitamín E. Vitamin E je považován za velmi silný antioxidant a chrání citlivé složky dýňového oleje před oxidací a zvyšuje biologickou dostupnost.

Pokud jde o dýňový olej, rozlišujeme mezi 2 variantami

Na jedné straně je za tepla lisovaný dýňový olej vyrobený z pražených dýňových semen, který se používá hlavně k rafinaci salátů a pokrmů a má načervenalý / tmavý vzhled.

A na druhé straně za studena lisovaný dýňový olej, který je vyroben z nepražených dýňových semen a má více žlutozelený vzhled a je třeba jej preferovat jako doplněk stravy, protože si díky své složitosti a zdlouhavosti zachovává důležité živiny. lisovací proces!

Složky z dýňového oleje

Dýňový olej obsahuje mnoho stopových prvků, minerálů, vitamínů a nasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro člověka. Který zahrnuje:

Hořčík, vápník, draslík, fosfor, měď, selen, zinek, mangan, vitamíny A, vitamín B, vitamín C, vitamín D, vitamín E a dokonce i vitamín K.

Tyto přísady v dýňovém oleji jsou zvláště důležité pro:

zdraví prostaty, srdce, kůže, krve, kosti, zubů a snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak.

Obsahuje nasycené mastné kyseliny v optimálním poměru:

  • 50% polynenasycených mastných kyselin (kyselina linolová a kyselina linolenová)
  • 30% mononenasycených mastných kyselin (kyselina olejová)
  • 20% nasycených mastných kyselin (kyselina palmitová a stearová)

Velké množství vědeckých studií se již roky zabývalo zdravotními přínosy za studena lisovaného dýňového oleje.

Doplněk stravy (NEM) s dýňovým olejem a přírodním vitaminem E. Tento produkt není léčivým přípravkem.

Nutriční hodnoty

na denní dávku
(6 tobolek na měkký gel)

NRV *
Dýňový olej

3000 mg

**

    obsahují nenasycené mastné kyseliny

2520 mg

**

    obsahují nasycené mastné kyseliny

480 mg

**

Přírodní vitamin E.

30 mg

250%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené užívání: Užívejte 3 x 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: Za studena lisovaný dýňový olej, potahovací látka: měkká gelová tobolka vyrobená ze želatiny (hovězí želatina), D-alfa tokoferol (přírodní vitamin E ze sóji bez GMO ), zvlhčovadlo: glycerin.

Minimální trvanlivost: 01.2025

Důležité informace: Tento výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 2.4.2024
Zatím dobrý
5
LS Avatar autora | 9.12.2021
Užívám poměrně krátkou dobu,zatím nepozorují žádnou změnu,je to na dlouhodobé užívání,možná,že i s nějakým efektem,věřím ????.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.