Vit4ever Olej Černý kmín 500 mg - 420 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
589 Kč
Skladem

Olej z černého kmínu 500mg 

Černý kmín patří do rodiny pryskyřníků a nesouvisí s kmínem. Semena rostliny jsou malá, vrásčitá a černá. Černý kmín se v Orientu tradičně používá již více než 2000 let a používá se jako koření v kuchyni, ale také jako  pomůcka v oblastech wellness a krásy. Obsahuje minerály, vitamíny, aminokyseliny a éterické oleje. 

 • XL výhodné rodinné balení 420 tablet v praktické 7 měsíční dodávce
 • Každá tobolka obsahuje 500 mg čistého černého kmínového oleje s 5 mg přírodního vitaminu E.
 • Prémiová kvalita - přírodní za studena lisovaný olej, bohatý na nenasycené mastné kyseliny, obohaceny o vitamín E. 
 • Vitamin E je považován za velmi silný antioxidant a chrání citlivé složky semen černého kmínu před oxidací a zvyšuje biologickou dostupnost
 • Vysoká čistota a kvalita produktu 
 • Měkké gelové kapsle bez obsahu příchutě, barviva a samozřejmě také bez GMO
 • Laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. Coli, Salmonellu a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O černém kmínu

Černý kmín (Nigella sativa) patří do rodiny pryskyřníků a nesouvisí s kmínem. Semena rostliny jsou malá, vrásčitá a černá. Černý kmín se v Orientu tradičně používá již více než 2000 let a používá se jako koření v kuchyni, ale také jako  pomůcka v oblastech wellness a krásy . Aby byl získán vysoce kvalitní olej  , jsou semena černého kmínu lisována za studena, aby byly chráněny přísady.  Největší podíl v černém oleji ze semen tvoří  nenasycené mastné kyseliny, jako je kyselina linolová. Obsahuje také různé  minerály, vitamíny, aminokyseliny a éterické oleje. Nenasycené mastné kyseliny se podílejí na všech metabolických procesech a musí být dodávány v dostatečném množství potravou, protože tělo si je nedokáže samo vyrobit.

Černý kmín z Vit4ever podrobně

Pro naše kapsle z černého kmínu používáme  přírodní a za studena lisovaný olej přímo z Egypta. Komplikovaný výrobní proces, ve kterém je černý kmín za studena lisovaný , zajišťuje, že cenné složky černého kmínu jsou zcela zachovány. Naše kapsle z černého oleje jsou navíc  obohaceny o přírodní vitamin E ze sóji bez GMO.  Pokud je černý olej obohacen o vitamín E, jsou nenasycené mastné kyseliny z černého oleje chráněny v těle  (oxidační ochrana), aby je mohl tělo plně využít. 

 • schopnost podporovat vyvážené reakce imunitního systému a zdravé úrovně zánětu
 • může pomoci při alergiích 
 • může pomoci podpořit cévní systém
 • může podporovat kognitivní funkce a paměť
 • může podporovat hubnutí
 • může podporovat trávení
 • může podporovat zdraví jater
 • může podporovat náladu a relaxaci

Kvalita Vit4ever

Naše kapsle z černého oleje jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že  se při výrobě používají pouze přírodní prémiové suroviny . Naše vysoce kvalitní kapsle z černého oleje jsou  nezávisle laboratorně testovány na jejich kvalitu a čistotu.  Samozřejmě, černý olej ze semen také neobsahuje nežádoucí přísady, jako je stearát hořečnatý, příchutě, barviva a geneticky modifikované přísady (bez GMO).

Doplněk stravy (NEM) s olejem z černých semen a přírodním vitaminem E. Tento produkt není léčivým přípravkem.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na denní dávku
(2 kapsle)
*% NRV

Olej z černých semen >> obsahuje
nenasycené mastné kyseliny
>> obsahuje
nasycené mastné kyseliny
Přírodní vitamin E.
1000 mg

800 mg

200 mg
10 mg
-

-

-
83


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 1 kapsli ráno a večer s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: Za studena lisovaný černý kmínový olej (lat. Nigella sative), potahovací látka: tobolka z měkkého gelu vyrobená ze želatiny (hovězí želatina), D-alfa tokoferol (přírodní vitamin E ze sóji bez GMO), zvlhčovadlo: glycerin.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.