Vit4ever přírodní Jód - organický extrakt z řasy 365 tablet, 200 μg

489 Kč
Skladem

Pro naše tablety Jódu používáme přírodní extrakt z řasy, který se získává z obzvláště výživných a nedotčených vod Severního moře. Každé balení obsahuje 365 tablet v praktické roční zásobě. Každá tableta obsahuje 215 mg extraktu z řasy s 0,093% přirozeným obsahem jódu, což odpovídá 200 mcg/μg jódu v jedné tabletě. Naše tablety tak pokrývají přesně 100 % denní potřeby jódu pro člověka.

 • 200 μg přírodního jódu z organického extraktu z řasy (organické hnědé řasy).
 • 100% bio kvalita z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 • XXL výhodné roční balení
 • Přírodní organický extrakt z řasy z na živiny bohatých a nedotčených vod Severního ledového oceánu.
 • Naše přírodní jódové tablety neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Samozřejmě GMO, laktózu, lepek a konzervační látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O přírodním extraktu z řasy Vit4ever

Kelp je název pro hnědé řasy, které jsou skutečnou přírodní elektrárnou. Řasy se dělí na asi 30 různých druhů a používají se v potravinářském, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu v závislosti na jejich účelu. V asijské kultuře je řasa řasa široce používána již mnoho let a je nedílnou součástí asijské kuchyně. Na rozdíl od jiných doplňků stravy, jako je chlorella nebo spirulina, které se také získávají z řas, je řasa kelp známá zejména vysokým obsahem přírodního jódu. Přírodní jód řas chaluh je obzvláště biologicky dostupný, a proto může být tělem optimálně zpracován.

Jód - účinek

Níže jsou uvedeny účinky jódu na člověka, které byly potvrzeny Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Jód

 • normální funkce štítné žlázy
 • normální produkce hormonů štítné žlázy u
 • normální energetický metabolismus
 • normální funkce nervového systému
 • Udržení normálního stavu pokožky
 • normální kognitivní funkce

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 365 tablet s 200 μg přírodního jódu z organického extraktu z řasy (organické hnědé řasy).
 • 100% bio kvalita z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 • Přírodní organický extrakt z řasy extrahovaný z organických hnědých řas z na živiny bohatých a nedotčených vod Severního ledového oceánu.
 • Naše přírodní jódové tablety neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Tablety neobsahují stearan hořečnatý, aromata, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě GMO, laktózu, lepek a konzervační látky.

Vit4ever Organický extrakt z řasy

Pro naše tablety používáme přírodní extrakt z řasy, který se získává z obzvláště výživných a nedotčených vod Severního moře. Každá dóza obsahuje 365 tablet v praktické roční zásobě. Každá tableta obsahuje 215 mg extraktu z řasy s 0,093% přirozeným obsahem jódu, což odpovídá 200 mcg/μg jódu v jedné tabletě. Řasové tablety tak pokrývají přesně 100 % denní potřeby jódu pro člověka.

Doplněk stravy (NEM) s organickým extraktem z řasy. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

Na tabletu

RHP*
Organický extrakt z řasy

215 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

-

z toho jód

200 mcg

133


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.

Složení: Organický extrakt z řasy (mořské řasy - 0,093% jodidu, Ascophyllum nodosum).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 07.2025

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.