Vit4ever Vitamin B12 Triple Complex - Folát 5-MTHF Quatrefolic® 240 tablet

Akce
Značka: Vit4ever
499 Kč –30 %
Vit4ever Vitamin B12 Triple Complex | Natureforlife.cz
499 Kč –30 % 349 Kč
Skladem

Minimální trvanlivost: 30.06.2024

Vitamin B12 a kyselina listová patří k ve vodě rozpustným vitamínům B a velmi úzce spolupracují v metabolismu. Společně hrají obě látky důležitou roli v metabolismu homocysteinu. Jsou to běžné kofaktory methioninsynteázy, přeměny škodlivého homocysteinu na methionin.

 • 240 tablet ve výhodném XL balení
 • Jedna 1/2 tablety obsahuje 500 μg vitaminu B12 a 200 μg folátu.
 • Obohacený o prémiový folát (Quatrefolic) také označovaný jako 5-MTHF glukosamin (kyselina listová), důležitý kofaktor B12 na methioninsyntázu.
 • Malé tablety se sníženým obsahem plniva umožňují praktickou aplikaci a jsou 100% veganské.
 • Bez stearátu hořečnatého, želatiny, příchutí, barviv, stabilizátorů, konzervačních látek a samozřejmě bez laktózy a lepku a bez GMO.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin B12 + folát (Quatrefolic®) v perfektní kombinaci

Vitamin B12 a kyselina listová patří k ve vodě rozpustným vitamínům B a velmi úzce spolupracují v metabolismu. Společně hrají obě látky důležitou roli v metabolismu homocysteinu. Jsou to běžné kofaktory methioninsynteázy, přeměny škodlivého homocysteinu na methionin. Metabolismus kyseliny listové probíhá v konstantním cyklu, ve kterém rozvíjejí různé účinky v různých formách. Vitamin B12 je zodpovědný za reaktivaci kyseliny listové přeměnou kyseliny listové zpět na reaktivní formu "tetrahydrofolát". Reaktivní forma "tetrahydrofolát" je v podstatě důležitá pro buněčné dělení.

Existuje mnoho "mýtů" obklopujících samotné granátové jablko, jak je již několikrát zmíněno v Bibli a také hrálo hlavní roli ve středověku, kde bylo označováno jako "jídlo bohů".

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Zvláště vysoká dávka: Jedna 1/2 tablety obsahuje 500 μg vitaminu B12 a 200 μg folátu.
 • Premium: S bioaktivními formami (methyl a adenosylkobalamin) a depotní formou (hydroxokobalaminu), stejně jako folátem (kyselina listová) jako nejvíce bioaktivní a stabilní formou 5MTHF glukosamin z Quatrefolic.
 • Vyvinuto podle výsledků expertů a aktuálních studií. Komplex vitaminu B12 ze všech 3 forem nacházejících se v lidském těle (osvědčený komplex MHA). Obohacený o prémiový folát (Quatrefolic) také označovaný jako 5-MTHF glukosamin (kyselina listová), důležitý kofaktor B12 na methioninsyntázu.
 • Malé tablety se sníženým obsahem plniva umožňují praktickou aplikaci a jsou 100% veganské. Kromě toho jsou naše tablety bez stearátu hořečnatého, želatiny, příchutí, barviv, stabilizátorů, konzervačních látek a samozřejmě bez laktózy a lepku a bez GMO.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Vitamin B12 Triple Complex – detailně

Náš Premium Vitamin B12 Triple Complex obsahuje všechny tři bioaktivní formy vitaminu B12 v optimálním poměru 1:1:1 a bioaktivní folát (Quatrefolic®) s nejvyšší biologickou dostupností a čistotou na trhu.

Metylkobalamin + adenosylkobalamin jsou jediné dva bioaktivní a přírodní koenzymy vitaminu B12 a vyznačují se velmi dobrou absorpční kapacitou.

Hydroxokobalamin je přirozená a endogenní forma vitaminu B12 v těle. To může cirkulovat v těle po obzvláště dlouhou dobu a má vynikající vazbu na bílkoviny a depotní účinek.

Vitamin B12

 • Podporuje kardiovaskulární systém.
 • Podporuje tvorbu červených krvinek.
 • Přispívá k normální psychické činnosti.
 • Podporuje produkci energie.
 • Přispívá k neutralizaci škodlivého homocysteinu v kombinaci s vitamínem B6 a kyselinou listovou.
 • Podílí se na procesu dělení buněk.
 • Přispívá k funkci imunitního systému.

5MTHF glukosamin je primární biologicky aktivní forma kyseliny listové používaná na buněčné úrovni pro reprodukci DNA, cysteinový cyklus a regulaci homocysteinu. S patentovanou účinnou látkou Quatrefolic® je methylfolát vázán na glukosamin a umožňuje tak optimální stabilitu a účinnost, kterou ani běžné methylfoláty nemohou nabídnout.

Kyselina listová

 • Přispívá k normální syntéze aminokyselin.
 • Přispívá ke krvetvorbě.
 • Pomáhá k normálnímu metabollismu homocysteinu.
 • Přispívá k psychické činnosti a funkcím imunitnímu systému.
 • Podílí se na procesu dělení buněk.
 • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty
Složky
Za 2denní dávku
(1 tableta)
% RHP*
Vitamín B12
1000 μg / mcg
40.000
Vitamín M
400 μg
200


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: Mikrokrystalická celulóza, 5MTHF glukosamin (Quatrefolic®), metylkobalamin, adenosylkobalamin, hydroxokobalamin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu každý 2. den s dostatečným množstvím tekutiny. Minimální trvanlivost: 30.06.2024

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.