Nutrex

Společnost Nutrex Hawaii komerčně pěstuje mikrořasy již více než 35 let. Během této doby vyvinula pokročilé technologie, které používá k výrobě kvalitních doplňků stravy obsahujících astaxanthin a spirulinu. Vysoké kvalitě napomáhá i čisté prostředí Havajských ostrovů, ve kterém se mikrořasy pěstují.

Nutrex Hawaii kontroluje a měří každou fázi produkce Havajského astaxanthinu od pěstování a sklizeň řas, až po výrobu samotných doplňků stravy s obsahem astaxanthinu. Provádí se více než patnáct samostatných testů kvality, aby bylo zajištěno, že Havajský astaxanthin splňuje přísné specifikace výroby a vznikne opravdu kvalitní přírodní produkt. Zařízení pravidelně prochází kontrolami principů Osvědčených výrobních postupů (GMP), kontrolami zpracování a dalšími kontrolami kvality, například na mikrobiální obsah nebo obsah těžkých kovů. Výroba přírodního astaxanthinu společnosti Nutrex Hawaii je registrována jako ISO 9001-2008.

Kromě těchto výše zmíněných kontrol se provádí i testování stability, aby bylo zajištěno, že produkty budou mít uvedené množství astaxanthinu a budou stejně účinné i v době, kdy se dostanou ke konečnému spotřebiteli. Všechny procesy pěstování, extrakce, kapslování a balení jsou tedy nastaveny tak, aby bylo zachováno uvedené množství astaxanthinu v produktech a veškerá předchozí práce při jeho výrobě tak nebyla marná. Díky všem těmto testům a kontrolám můžeme s určitostí tvrdit, že Havajský astaxanthin patří mezi nejkvalitnější a nejvíce účinné produkty tohoto druhu na světě.

Havajská spirulina Nutrex Hawaii je pěstována výhradně v oblasti Kona (Havaj, USA) a je certifikována jako bezlepkový, veganský produkt, košer, halal a bez GMO.

Nutrex Hawaii kontroluje a měří každou fázi produkce Havajské spiruliny od pěstování po sklizeň. Provádí se sedmnáct samostatných testů kvality, aby bylo zajištěno, že spirulina splňuje přísné specifikace, včetně měření úrovně jednotlivých živin a testování kontaminace těžkými kovy. Zařízení pravidelně prochází kontrolami principů Osvědčených výrobních postupů (GMP), kontrolami zpracování a dalšími kontrolami kvality.

4 položek celkem
astaxanthin 6mg
899 Kč

Astaxanthin je nejsilnější přírodně antioxidant, který lidstvo zná. Havajský astaxanthin je...

94105
astaxanthin 12mg
1 379 Kč

Astaxanthin je nejsilnější přírodně antioxidant, který lidstvo zná. Havajský astaxanthin je...

33575
spirulina prášek
od 649 Kč

Mimořádně kvalitní druh spiruliny ve formě prášku podporující imunitu a vitalitu člověka. Působí...

33572/142
spirulina nutrex
od 649 Kč

Mimořádně kvalitní druh spiruliny ve formě tablet podporující imunitu a vitalitu člověka. Působí...

33569/200

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem